Ēdienu piegāde Rīgā caur app Wolt un wolt.com!

Ziemeļu ēdieni – jaunas garšas The Beginnings ēdienkartē

ziemeļu ēdieni

Pavasarim tuvojoties vēja spārniem, The Beginnings restorānu ēdienkartē ir ienākušas jaunas vēsmas – Ziemeļu ēdieni. Vai atceries rakstu par Ziemeļu diētu, kur tika pastāstīts, kas tā īsti ir un kāda nozīme tai ir saistībā ar ilgāku un kvalitatīvāku mūžu? Apvienojot zināšanas par Ziemeļu ilgdzīvotājiem, vērtīgākos vietējos produktus un The Beginnings pavāru prasmīgās rokas, esam radījuši vēl neredzētus un gardus ēdienus, kas pārsteigs tavas garšas kārpiņas.

Turklāt tuvojas gavēnis, kas ir 7 nedēļu garš attīrīšanās un pārdomu periods. Bieži vien cilvēki šajā laikā no uztura izvēlas izslēgt gaļu, piena produktus, olas, saldumus un alkoholu. Vairāki jaunie Ziemeļu ēdieni no The Beginnings klāsta būs lielisks Tavas diētas papildinājums arī gavēņa laikā.

Kas gan būtu labāka motivācija pārmaiņām, kā fakts (ko apliecina arī pētījumu rezultāti), ka veselīgā Ziemeļu diēta ir svarīgs faktors ilgai dzīvei. Bet ko tieši Ziemeļu diēta Tev iesaka ēst? Par to vairāk uzzināsi šajā rakstā. Tās galvenais uzsvars tiek likts uz vietējiem augu valsts produktiem, piemēram, ogām, kartupeļiem, bietēm un burkāniem. Svarīga Ziemeļu diētas sastāvdaļa ir arī upju un jūras zivis – forele, reņģe un siļķes.

Labi, gana teorijas. 🙂 Laiks ieskatīties jaunajos The Beginnings Ziemeļu ēdienos!

Ziemeļu bļodas

ziemeļu ēdieni

Pirmkārt, tās ir ziemeļu bļodas, kas būs piemērotas ikvienam. Pirmā variācija pilnīgi noteikti derēs arī vegāniem. Bļodā esam apvienojuši vērtīgus vietējos produktus – šķeltos zirņus, griķus, baltos redīsus, burkānus, skābētus gurķus un citus. Bet mūsu šefpavāra Hermana radītā mārrutku mērce aizvedīs Tevi daudzveidīgu garšu ceļojumā! Šī bļoda sniedz 21 g šķiedrvielu un vērtīgās Omega 3 taukskābes.ziemeļu ēdieni

 Zivs ziemeļu bļodu ar foreli sastāda jau iepriekš aprakstītie produkti, taču tajā papildus atrodama foreles fileja. Jautāsiet, kādi būs guvumi no šī Ziemeļu ēdiena? Tavs organisms būs pateicīgs par vērtīgajām omega 3 taukskābēm un dzelzi. Kā arī par papildus  olbaltumvielām, kas ir īpaši nozīmīgas, jo tiek uzskatītas par būvējošiem blokiem cilvēka ķermenī. Savas mājas pamatos neviens nevēlēsies likt nekvalitatīvus materiālus. Tāpēc padomā, vai sniedz savam ķermenim kvalitatīvas uzturvielas, lai tas būtu Tev pateicīgs arī nākotnē?

Pieejama arī zivs Ziemeļu bļoda kombinācijā ar sardīni. Nāc un nobaudi savu mīļāko Ziemeļu bļodas kombināciju The Beginnings restorānā!

Vikingu pankūkas

ziemeļu ēdieni

Noteikti atceries laikus, kad vikingu filmas bija must see. Bet vai esi kādreiz aizdomājies, kā būtu nogaršot vikingu pankūkas? Ahoi! Esi laipni aicināts tās nobaudīt un apsolām, ka tās neatstās vienaldzīgu, turklāt sniegs lielisku enerģijas pieplūdumu. Vikingu pankūkas ir gatavotas no griķiem un pasniegtas ar mūsu jauno pelēko zirņu humusu, bietēm, redīsiem un gardu mārrutku sieru (100% augu valsts). Šīs pankūkas satur ne tikai daudz šķiedrvielu, bet arī olbaltumvielu.

Atvērtais biešu grill burgers

ziemeļu ēdieni

Ikvienam no mums patīk justies īpašam, un īpašas personības ir pelnījušas īpašas maltītes. Vai spēj iztēloties, kas kopīgs vārdu kombinācijām “Ziemeļu ēdieni” un “atvērtais biešu grill burgers”? Tas ir kas atšķirīgs no klasiskās burgera interpretācijas, kas sastopama lielākajā daļā ēstuvju.

The Beginnings restorāni Tev piedāvā burgeri, kas tiek pasniegts svaigi cepts uz grila pannas un izkārtots uz šķīvja, lai tu vari nogaršot katru sastāvdaļu. Tā pagatavošanā ir izmantotas vērtīgās bietes, kāposti, gurķi marinādē, keils, tomāti, mārrutku un bazilika mērces. Iztēlojies – svaigi apgrauzdēta un kraukšķīga maizīte kombinācijā ar maigo biešu kotleti un tam visam pāri krēmīga mērcīte. Vai Tavas garšas kārpiņas jau sauc pēc šīs kombinācijas nobaudīšanas?

Griķotto ar gailenēm

ziemeļu ēdieni

Griķotto ar gailenēm? Gluži kā risotto, bet rīsu vietā mēs izmantojam griķus. Griķi ir īsts Latvijas super-produkts, tomēr laika gaitā tas ir nedaudz aizmirsts. Daudzi griķus ir ēduši tikai “klasiskajā” kombinācijā ar baltu miltu mērci, kas noteikti nav veselīgākais variants. The Beginnings griķotto satiekas griķi un gailenes, bet īpašu krēmīgumu un garšu piešķir kokosriekstu un baltvīna mērce.

Ziemeļu poke

ziemeļu ēdieni

Vai tu jau esi ēdis The Beginnings klasisko poke bļodu? Jaunā Ziemeļu poke ar svaigu foreli tevi pārsteigs ar jaunām garšām. Foreles fileja marinādē, vietējie dārzeņi, krēmīgā mārrutku mērce un kraukšķīgās ķirbju sēklas rada garšām un tekstūrām bagātu kombināciju. Turklāt Ziemeļu poke ir olbaltumvielu ziņā visbagātākā no visiem mūsu Ziemeļu ēdieniem.

Pelēko zirņu humuss

Humusu klasiski gatavo no turku zirņiem. Bet kāpēc gan lai to nevarētu pagatavot no mūsu pašu vietējiem pelēkajiem zirņiem? Var! Pelēko zirņu humuss ir The Beginnings atbilde klasiskajam humusam. Tas ir krēmīgs, uzturvielām bagāts un ļoti gards. Nāc un nobaudi pelēko zirņu humusu kā piedevu citiem ēdieniem vai jaunajās Vikingu pankūkās.

ziemeļu ēdieni

Vai tu jau sajuti izsalkumu? 🍴

Nāc un nogaršo jaunos un veselīgos Ziemeļu ēdienus The Beginnings restorānos!  Vikingu pankūkas, griķotto, Ziemeļu bļoda, pelēko zirņu humuss, atvērtais biešu grill-burgers un Ziemeļu poke – kurš būs tavs favorīts?

P.S. Ēdienkartē atradīsi arī visas jauno ēdienu uzturvērtības.

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!