AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

The Beginningsvēstnešu komanda


Kļūsti par vēstnesi


Baiba Klints

Baibu reti sastapt miera stāvoklī un bez smaida sejā. Viņas ikdiena ir pilna enerģijas, dejošanas un ceļošanas. Viņa dalās ar savu talantu visapkārt pasaulei, iedvesmo un motivē, iedrošina un pierāda, ka viss ir iespējams, ja ir degsme, ticība saviem spēkiem, disciplīna un veselīgs dzīvesveids, lai ķermenis katru dienu ir gatavs jauniem piedzīvojumiem.

Ķer iedvesmu un seko Baibai Instagram.

Madars ApseMadars Apse

Madars ir profesionāls skeitbordists, kurš, ceļojot apkārt, iemūžina savus trikus lielpilsētu ielās, kas tiek izmantoti reklāmas rullīšos tādiem brendiem kā Element skateboards, DC Shoes, GoPro, Red Bull u.c. Uz veselīgāku dzīvesveidu viņu uzvedināja sports un ceļošana. Ikdienā Madaram patīk skeitot, doties mežā, meditēt, rūdīties, spēlēt ģitāru, kā arī labi pavadīt laiku kopā ar draugiem. Seko Madaram Instagram, Youtube un Facebook.

Laila Vesate

Laila ir veselības sporta speciāliste, fitnesa trenere MyFitness sporta klubā Galleria Rīga. Atzīta par MyFitness Latvia  2018.gada Privāto Treneri. Laila ir pārliecināta, ka veselīgs dzīvesveids var aizvietot daudzas zāles, tomēr nevienas zāles pasaulē nespēj aizvietot sportu un veselīgu dzīvesveidu.

Seko Lailai Instagram un uzzini par viņas trenniņiem MyFitness lapā.

Kristīne Beitika

Kristīne dēvē sevi par veselīga un laimīga dzīvesveida entuziasti. Viņai patīk iepazīt jaunus cilvēkus, garšas, vietas un lietas. Kristīne mīl ceļot, aizraujas ar sportu, īpaši skriešanu. Kristīnes stāsts nav par liekajiem kilogramiem, bet par dzīvi saskaņā ar sevi. Par harmoniju.

Ikdienā Kristīni tu vari sastap viņas iedvesmojošajā Instagram kontā, vai lasīt viņas pārdomas blogā.

Nadīna Deģe

Nadīna ir beziepakojuma un veselīga dzīves veida entuziaste. Ikdienā tu viņu vari sastapt Zeroveikalā – vietā, kur vari iesvērt bioloģiskus labumus pats savā tarā. Šobrīd Nadīnas ikdiena nav iedomājama bez selerijas sulas un žāvētiem mango. Enerģiju viņa smeļas dabā un The Beginnings jaudīgajos šotiņos. Seko Nadīnas ikdienas gaitām viņas personīgajā un Zeroveikala Instagram kontos.

Ance Šternberga

Ance ir dzīves skolnieks. Viņa mācās ēst un kustēties saskaņā ar sava ķermeņa vajadzībām. Ance is studējusi naturopātiju Londonā un  izzina veselību, dzīvi, sevi un mijiedarbības ar pasauli.

Par dzīvi citā kvalitātē Ance dalās savā blogā Topi Vesels, Instagram un Facebook. Konsultēju par veselību un skaistāku dzīvi, vadu lekcijas un kulinārijas nodarbības.

Amalija Andersone

Amalija ir ēdienu fotogrāfe un stiliste – viņas ikdiena ir parādīt ēdienu krāšņākajā un iekārojamākajā veidā. Tomēr ēdiens ir ne tikai darbs, bet arī dzīvesveids, jo laba un veselīga ēdiena baudīšana ir brīnišķīgas un enerģiskas dzīves pamats.  Amalija iedvesmojas no skaistām lietām, tālām un mežonīgām vietām un drosmīgiem cilvēkiem.

Ja arī tu gribi iedvesmoties no Amalijas, seko viņas krāsainajam Instagram kontam vai ieskaties krāšņajā ēdienu fotogrāfiju mājaslapā:  www.amalija.lv.

Linda Vesate

Linda ir skaistuma blogere, kura atbalsta uz dzīvniekiem netestētu un dabīgu kosmētiku. Viņa interesējas arī par vegānismu, ilgstpējīgu modi, minimālismu un videi draudzīgu dzīvesveidu. Linda tic, ka tikai kopā, sasummējot mūsu mazās ikdienas izvēles, var notikt lielas pārmaiņas.

Linda dalās ar skaistumkopšanas produktu rekomendācijām un savām ikdienas gaitām Instagram kontā. Bet vairāk Lindas ikdienā vari ieskatīties viņas Youtube kanālā.

Beāte Ligere

Beāte ir vizuālās komunikācijas speciāliste, kura brīvajā laikā mīl pētīt uzturu un tā ietekmi uz cilvēka ķermeni, mīl nodarboties ar jogu, saldā kartupeļa ēšanu un telpaugu kolekcionēšanu. Viņa pilnībā ir atteikusies no glutēna un dzīvnieku valsts produktiem, tāpēc recepšu eksperimenti  ir ierasta viņas ikdienas nodarbe.

Seko Beātes ikdienas gaitām Instagram, kā arī ieskaties viņas blogā Femme Farfalle.

Edgars un Kristīne Bertuki

Bertuku ģimenes veselīgā dzīvesveida kodolu veido Edgars, kurš ir profesionāls sportists un ikdienā piekopj vegānisku dzīvesveidu. Likumsakarīgi, ka šīs tēmas ir aktuālas arī pārējai ģimenei, kur kopā ar sievu Kristīni šīs zināšanas tiek mācītas dēliem Jēkabam un Jurģim. Vislabāk Bertuku ģimene jūtas kustībā – ceļojumos, skrienot pa mežu vai dauzoties bērnu laukumiņā.

Par Bertuku ģimenes ikdienu vairāk var uzzināt Edgara un Kristīnes Instagram kontos vai Edgara Facebook lapā.

Anna Homutova

Anna ir aktīva un veselīga dzīves veida piekritēja. Ikdienā strādā par personālo fitnesa treneri, bet brīvajā laikā studē un aizraujas ar astroloģiju. Anna ir īsts cīrulis – jau vairāku gadu garumā savu dienu sāk ne vēlāk kā 5.00-6.00 no rīta. Mīl skriešanu, ceļošanu un iedvesmojošus cilvēkus. Seko Annai Instagram, kur viņa motivē citus aktīvam un veselīgam dzīves veidam.

Annija Eglīte

Annija ir mamma siviete, meita, draudzene. Viņa pašlaik otrā bērniņa gaidībās un viņai ļoti patīk pavadīt aktīvi laiku kopā ar savu ģimeni. Annijai, kā jebkuram cilvēkam, ļoti ļoti garšo ēst un viņa labprāt pamēģina jaunas garšas. Kopā ar ģimeni Annija cenšas piedomāt pie veselīga ikdienas uztura.

Seko Annijai Instagram un lasi vairāk par viņas ikdienas gaitām blogā Durvis Laimei.

Lauma Meimere

Laumai patīk aktīvs dzīvesveids un viņa saka JĀ jaunām lietām. Viņas sirds lieta ir modelēšana – katra diena ir citādāka un var iegūt jaunu pieredzi un lielāku pārliecību. Viņai patīk iepazīt jaunus cilvēkus un pavadīt brīvdienas sportojot. Fun fact: Lauma agrāk trenējās galda tenisā. Viņa vēlas iedrošināt cilvēkus neielikt sevi “kastītē”, atļauties vilkt krāsainas drēbes, teikt ko domā, izmēģināt jaunas lietas, būt pašiem SEV. Seko līdzi Laumas ikdienas gaitām Instagram.

Paula Strausa-Landiša

Paula ir veselīga dzīvesveida piekritēja un viņai nepatīk gulēt vai sēdēt uz vietas. Viņa strādā par modeli, aizraujas ar  ceļošanu un interesējas par modi. Arī fotogrāfēšana un mūzika aizņem lielu lauciņu Paulas dzīvē. Viņa dziedu it visur un, ja kaut kur redzēs klavieres, tām garām nepaies.

Ar savu dzīvi un ikdienu visvairāk Paula dalās savā Instagram kontā.