Ēdienu piegāde Rīgā caur app Wolt un wolt.com!

Veselīgas un praktiskas Ziemassvētku dāvanas 🎁

blur-boxes-cards-688017 (1)

  Ziemassvētki jau ir pavisam tuvu. Šie burvīgie svētki, kad visapkārt mirdz gaismiņas, mājās tiek iedegtas eglītes un cilvēku acīs redzams neviltots prieks. Tieši šajā, mīlestības pilnajā cerību laikā, mēs katrs vēlamies iepriecināt sevi un savus mīļos ar kādu veselīgu dāvaniņu. 🎄

Kā jau mēs visi zinām, tad pareizo dāvanu izvēle nemaz nav tik viegla. Tas nereti prasa laiku, izdomu un pacietību.

Tieši tāpēc The Beginnings komandas rūķi ir parūpējušies par dažām praktiskām dāvanu idejām, kuras ir ne tikai noderīgas un gardas, bet arī veselīgas. Šīs idejas pavisam noteikti arī iepriecinās un liks pasmaidīt. Tās ir daudzveidīgas, tādēļ varēsi tās pielāgot jebkurai gaumei pēc sirds patikas.

1.Dāvanu box 🎁

Nāc uz jebkuru no The Beginnings restorāniem un sakomplektē dāvanu pats!

Pie mums atradīsi trīs dažāda izmēra dāvanu kastītes, kurās varēsi salikt mūsu veselīgos produktus un bezgrēka gardumus.

Piepildi dāvanu kasti ar visdažādākajiem cepumu veidiem un garšām, ar mūsu pašu piparkūkām, 8 veidu proteīna batoniņiem, mušļiem, jaunajām granolām, yogi tējām un vēl daudz un dažādiem veselīgiem labumiem, kurus atradīsi mūsu veikala plauktos. Un tam visam vēl pievieno kādu saldumiņu no konditorejas, kur atradīsi visraibākās un garšīgākās „sniega pikas” – dažādu garšu superfoods bumbas.

Kā arī, pie mums varēsi atrast ļoti enerģisku dāvanu – „Fitnesa enerģija ” box. Tajā ietilpst makas saknes pulveris, spirulīna tabletes un divu dažādu veidu augu proteīni – pēc izvēles (čia proteīns, rīsu proteīns, kaņepju proteīns, zirņu proteīns).

Šī dāvana noteikti patiks un iepriecinās tieši to draugu, kurš mīl aktīvu dzīvesveidu un kuram ir svarīga sava labsajūta.

  • Makas saknes pulveris – sakņaugs, kas satur daudz kalciju, magniju, fosforu, kāliju, vitamīnu B, C un E un dzelzi. Maka satur arī daudz minerālus, tajā skaitā cinku un selēnu, un ir izslavēta ar savām libido veicinošajām īpašībām.
  • Spirulīna tabletes – ir zilaļģes un tās satur B grupas, C un E vitamīnus, kā arī Omega 3, Omega 6 taukskābes un proteīnu. Sportistu uzturā tā darbojas kā pilnvērtīgs olbaltumvielu avots un dod papildus enerģiju.

2.Dāvanu kartes ✉️

Iepriecini draugu ar kādu no mūsu dāvanu kartēm – 10, 20 vai 30 eiro vērtībā, vai ar lielisku iespēju iegūt jaunas zināšanas vienā no mūsu meistarklasēm.

  • Šokolādes meistarklase – dod lielisku iespēju uzzināt, kādus produktus izmantot šokolādes pagatavošanai. Kā arī pašam pagatavot dažāda veida šokolādes un šokolādes batoniņus, bezgrēka konditoreju – sāļos mandeļu krekerus un dažādas saldās bumbiņas (godži, rafaello, melleņu). 🍫
  • Svaigēšanas meistarklase – dos praktiskus padomus, kā uzlabot ne tikai savu veselību, bet arī palielināt savas kvalitatīvās dzīves ilgumu. Šajā kursā kopīgi gatavosim dažādus augļu un zaļos super-dzērienus un nobaudīsim šefpavāra gatavotus ēdienus par kur vērtīgo uzturu pastāstīsim. 🍌

Šajās meistarklasēs tu uzzināsi daudz jaunu lietu un, protams, bez pārsteigumiem neiztikt…

Vairāk informāciju par meistarklasēm meklē mūsu –mājas lapā -šeit-

Esam arī padomājuši par ļoti skaistu noformējumu dāvanu kartēm – Ziemassvētku noskaņās, lai būtu prieks dāvināt un saņemt. 🙂

3.Bezgrēka konditoreja 🎂

Mmm… kas var būt labāks par šo!

Saldumu mīļus varēsi pārsteigt ar kādu no mūsu bezgrēka našķiemšokolādi, dažādām trifelēm, marcipānu, superfoods bumbām, braunijiem, ruleti u.c. gardumiem.

Tie ir gatavoti no dažāda veida riekstiem, sēklām, augļiem un ogām. Bet pats galvenais, ka visi šie saldumi ir bez jebkādām pārtikas piedevām, rafinēta cukura, glutēna un  laktozes. Tieši tādēļ šī būtu lieliska dāvana tiem, kuri nepanes kādu no šīm vielām, ievēro kādu īpašu diētu vai vienkārši piedomā pie veselīgāka uztura.

Vai arī izgrezno svētku galdu un dalies ar draugiem ar vienu no mūsu pašu taisītajām, svaigajām kūkām. Piedāvājumā ir 8 dažādas kūkas dažādām gaumēm, kas noteikti garšos visiem un spēs priecēt kā vēderus, tā acis, jo tās ir vizuāli skaisti noformētas ar odziņām, šokolādi un augļiem. Arī šīs kūkas nesatur iepriekš minētās pārtikas piedevas. Svaigēdājiem noteikti patiks šāds salds prieciņš.

Kūkas ir iespējams gan pasūtīt, gan saņemt uz vietas.

Apmeklē mūsu mājas lapu (klikšķinot šeit), kur varēsi izvēlēties un pasūtīt kūku jau tūlīt.

4.Recepšu grāmata “Topi Vesels Ar Mājas Ēdienu” 📖

Un, protams, viena no vērtīgākajām dāvanām šogad ir mūsu vēstneses Ances Annas Šternbergas grāmata “Topi vesels ar mājas ēdienu”.

Šī grāmata noteikti nebūs kā citas pavārgrāmatas.  Tā izceļas ar to, ka pie katras gardās receptes Ance pastāsta arī noderīgas lietas par izejvielu labajām, dziednieciskajām īpašībām, kā arī dod padomus par uzturu kopumā. Ances uztura filozofija daudzējādā ziņā sasaucas arī ar The Beginnings restorānos kultivēto ilgdzīvotāju diētu. 

Citējot Anci – “Šī nav vienkārši pavārgrāmata, šajā grāmatā veselīgas un daudzveidīgas receptes esmu papildinājusi ar informatīvu materiālu par produktiem un to ietekmi uz veselību. Šī grāmata ir man kaut kas ļoti īpašs, tāpēc mana vislielākā vēlēšanās ir, lai tā Tev un Tavai ģimenei nes veselību, gardas, kopīgas pusdienas un nekad nebeidz iedvesmot jaunām receptēm. Veselīgs ir garšīgs, un šī grāmata Tev to pierādīs!”

Mēs ļoti lepojamies ar Ances paveikto darbu un ar prieku vēlamies nodot šīs noderīgās zināšanas tālāk.

Vairāk par autori un grāmatu lasi šeit : topi vesels mājas lapā…

 

Gaidīsim jūs ciemos mūsu restorānos un ar prieku palīdzēsim dāvanu izvēlē…

No sirds vēlam jums un jūsu mīļajiem siltus un mīlestības pilnus svētkus! 🙂 🎄

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!