AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

Veselīgas un praktiskas Ziemassvētku dāvanas

blur-boxes-cards-688017 (1)

Mēs jau jūtam virmojam Ziemassvētkus visapkārt – saldas piparkūkas, rūgtens karstais dzēriens un tikko lobīti lazdu rieksti. Taču nereti pirmssvētku laikā iezogas arī steiga un dāvanu pirkšanas un meklēšanas satraukums. Savus mīļos vēlamies svētkos iepriecināt tikai un vienīgi ar pašu labāko, sagatavojot praktisku un emocijām bagātu dāvanu. Ikviens dāvanu mednieks lielveikalā un amatnieku tirdziņā noteikti piekritīs, ka dāvanu gatavošana prasa laiku, izdomu un pacietību; pareizo dāvanu izvēle nemaz nav tik viegla.

Lai mazinātu raizes un rūpes par dāvanu meklējumiem, The Beginnings komandas rūķi ir apkopojuši 4 praktiskas dāvanu idejas. Šīs dāvanas noteikti būs ne tikai patīkams un gards, bet arī veselīgs un noderīgs pārsteigums. Dāvanas ir daudzveidīgas un pielāgojamas jebkuram tev mīļajam cilvēkam. 

1. Dāvanu kaste ar veselīgiem produktiem

Nāc pie mums uz The Beginnings restorānu un sakomplektē dāvanu saviem vismīļākajiem pats! Pieejamas trīs dažāda izmēra dāvanu kastītes, kuras varēsi piepildīt ar skaistiem, gardiem un veselīgiem kārumiemThe Beginnings produktiem un bezgrēka konditorejas meistardarbiem.

Palutini savus mīļos ar dažādiem veselīgiem cepumiem krāsainās kastītēs, gardajām The Beginnings svaigēdāju piparkūkām, dažādu veidu proteīna batoniņiem, dārzeņu čipsiem, kraukšķīgajām granolām vai Yogi tējām. Īstus veselīga dzīvesveida entuziastus noteikti iepriecinās arī dažādi augu valsts proteīna pulveri un superfoodimakas sakne, mača, spirulīna un hlorella. Virtuves eksperimentētājiem noderīgas būs zīdkoka vai godži ogas, kakao sviests un pupiņas un citi superfoods, kas ir lieliskas sastāvdaļas dažādiem ēdieniem.

Lielākos kārumniekus noteikti pārsteigs bezgrēka konditoreja. Katru dienu mūsu plauktos gozējas dažādas veselīgas kūciņas un neskaitāmas superfoods bumbiņas, kā arī batoniņi kā eksotiskais, snikers un bonti.

Sakomplektē dāvanu kasti saviem vismīļākajiem The Beginnings restorāna mierīgajā pirmssvētku atmosfērā.

2. Dāvanu kartes

Nespēj izvēlēties piemērotākos produktus? Iepriecini draugu ar kādu no mūsu dāvanu kartēm – 10, 20 vai 30 eiro vērtībā. Ar dāvanu karti tavs draugs varēs nopirkt produktus, ko kārojas visvairāk, vai apmeklēt The Beginnings restorānu un nogaršot dazādus ēdienus, bezgrēka konditoreju vai pat šefpavāra īpašo piedāvājumu.

Pieejamas arī īpašas dāvanu kartes, kas sniedz lielisku iespēju iegūt jaunas zināšanas meistarklasēs. Meistarklases vada profesionāls pavārs kopā ar uztura speciālisti Aneti Šteinbergu, lai būtu iespējams uzzināt ne tikai jaunas receptes un praktiskus gatavošanas padomus, bet arī noderīgu informāciju organisma labsajūtai. Tavs draugs pats varēs izvēlēties, ko vēlas iemācīties un apmeklēt svaigēšanas praktisko ievadkursu, bezgrēka konditorejas meistarklasi vai funkcionālo dzērienu meistarklasi.Visi paklausīgie noteikti šogad pelnījuši kādu no The Beginnings dāvanu kartēm.

Sīkāka informācija par meistarklasēm pieejama The Beginnings blogā un mājas lapā.

Dāvanu kartes iespējams iegādāties pie mums restorānā Kr. Barona ielā 21. Dāvanu kartes meistarklasēm iespējams iegādāties arī digitālā formātā rakstot uz laine@thebeginnings.com.

3. Bezgrēka konditorejas gardumi

Kas gan var būt labāks kā izbaudīt svētkus, našķējoties veselīgāk? The Beginnings bezgrēka konditorejas izstrādājumi būs izcila dāvana īstiem saldummīļiem, un lielisks svētku galda papildinājums. Uzdāvini kādam veselīgu baudījumu vai liec tos svētku galdā saviem mīļajiem.

Bezgrēka našķi pieejami jebkurai gaumei un garšu izjūtai: pieejamas gan šokolādes kūkas, trifeles, superfoods bumbas un brauniji, kā arī pati šokolāde, gan svaigi augļu saldumi un kūkas.

Bezgrēka konditorejas izstrādājumu pamatā galvenokārt ir dažāda veida rieksti, sēklas, augļi un ogas. Visi šie gardumi ir pagatavoti bez pārtikas piedevām, rafinēta cukura, glutēna un  laktozes. Tie būs lieliska dāvana arī tiem, kuri nepanes kādu no šīm vielām, ievēro kādu īpašu diētu vai vienkārši piekopj un izbauda veselīgu uzturu.

Svētku galdu burvīgi papildinās arī mūsu svaigēdāju kūkas. Piedāvājumā ir dažādas kūkas dažādām gaumēm, kas noteikti garšos visiem un spēs priecēt kā vēderus, tā acis. Izvēlies kādu no gardajām kūkām un mūsu gādīgās konditores izdekorēs to pēc tavas sirds patikas.

Arī šīs kūkas pagatavotas bez pārtikas piedevām, rafinēta cukura, glutēna un  laktozes.

Kūkas ir iespējams gan pasūtīt mūsu mājas lapā, gan saņemt uz vietas. Izvēlēties un pasūtīt kūku jau tūlīt!

4. Recepšu grāmata “Topi vesels ar mājas ēdienu” 

Meklē dāvanu virtuves pavēlniekam? Vērtīga dāvana virtuves eksperimentiem noteikti būs mūsu vēstneses Ances Annas Šternbergas grāmata “Topi vesels ar mājas ēdienu”.

Viena no grāmatas fantastiskajām īpašībām ir tā, ka pie katras gardās receptes Ance pastāsta arī noderīgas lietas par izejvielu labajām un dziednieciskajām īpašībām, kā arī dalās vispārējā uztura padomos. Ances uztura filozofija ļoti līdzinās The Beginnings restorānos kultivētajai ilgdzīvotāju diētai.

Citējot Anci – “Šī nav vienkārši pavārgrāmata, šajā grāmatā veselīgas un daudzveidīgas receptes esmu papildinājusi ar informatīvu materiālu par produktiem un to ietekmi uz veselību. Šī grāmata ir man kaut kas ļoti īpašs, tāpēc mana vislielākā vēlēšanās ir, lai tā Tev un Tavai ģimenei nes veselību, gardas, kopīgas pusdienas un nekad nebeidz iedvesmot jaunām receptēm. Veselīgs ir garšīgs, un šī grāmata Tev to pierādīs!”

Mēs ļoti lepojamies ar Ances paveikto darbu un ar prieku vēlamies palīdzēt nodot visas noderīgās zināšanas tālāk.

 

Pārsteidz savus mīļos svētkos ar praktisku un gardu dāvanu. Sakomplektē dāvanu kasti pats vai uzdāvini dāvanu karti. Pārsteidz, dāvinot bezgrēka konditorejas izstrādājumus vai liec tos galdā saviem mājiniekiem un ciemiņiem. Virtuves šedevru un eksperimentu entuziasti izbaudīs vēstneses Ances Annas Šternbergas grāmatu “Topi vesels ar mājas ēdienu”.

Gaidīsim ciemos mūsu restorānā un ar prieku palīdzēsim dāvanu izvēlē…

No sirds vēlam jums siltus, priecīgus un mīlestības pilnus svētkus!

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!