AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

Veselīgas Gatavošanas Meistarklases Tavai Enerģijai Un Skaistumam

veselīgas gatavošanas meistarklases

Nereti vēlme uzlabot dzīvesveidu norimst, redzot sarežģītas receptes, gatavošanas entuziastu prasmes vai dārgos produktus un virtuves tehniku veikalu plauktos. Patiesībā veselīgs uzturs nav ne sarežģīts, ne dārgs. Tev tikai ir jāzina dažādi virtuves knifiņi, ar kuru apgūšanu tev palīdzēs The Beginnings veselīgas gatavošanas meistarklases.

Vēlies uzzināt kādus svaigus ēdienus vari iekļaut savā uzturā, neraizējoties par uzturvielām vai izmaksām? Esi domājis par funkcionālo dzērienu izmantošanu papildus uzturvielu, vitamīnu un enerģijas uzņemšanai? Vai varbūt tevi interesē veselīga našķošanās? Iepazīsties ar The Beginnings veselīgas gatavošanas meistarklasēm šajā rakstā, piesakies uz sev interesējošo un sāc ceļu uz savu mērķi!

veselīgas gatavošanas meistarklases

Apgūsti veselīgas gatavošanas mākslu kopā ar The Beginnings restorāniem

The Beginnings pašlaik rīko trīs dažādu veidu meistarklases: svaigēšanas, bezgrēka konditorejas un funkcionālo dzērienu meistarklasi.

Meistarklasēs tu iegūsi zināšanas un praktisko pieredzi, lai drosmīgi eksperimentētu savā virtuvē, iepriecinātu sevi un patīkami pārsteigtu ciemiņus. The Beginnings meistarklasēs tu:

 • iemācīsies gardas un veselīgas receptes, kuras vairos tavu, tavas ģimenes un draugu veselību;
 • uzzināsi galvenos veselīgas gatavošanas principus un metodes jaunu recepšu mēģināšanai;
 • ar iegūto pieredzi ietaupīsi laiku un naudu, ko citādi patērētu neveiksmīgos eksperimentos.

Meistarklases notiek omulīgajā The Beginnings veselīgas ēšanas restorānā Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 21. Tās vada profesionāls pavārs kopā ar uztura speciālisti Aneti Šteinbergu, lai tu varētu uzzināt ne tikai jaunas receptes un praktiskus gatavošanas padomus, bet arī noderīgu informāciju organisma labsajūtai.

veselīgas gatavošanas meistarklases

The Beginnings uztura speciāliste Anete Šteinberga

Lai meistarklases būtu īpaši noderīgas, organizējam tās mazās grupās. Varēsi satikt citus ēstmīļus un veselīga uztura entuziastus, kā arī uzdot jebkuru sev interesējošu jautājumu un darboties praktiski.

Meistarklases sākumā vadītāji dalīsies ar noderīgu informāciju par izvēlētās meistarklases tematu un aktuālajām tendencēm. Tam sekos praktiskā daļa un dažādu recepšu izmēģināšana un nogaršošana. Meistarklases laikā droši varēsi uzdot jautājumus, vai pat izvērst diskusiju. Turpini lasīt, lai tuvāk iepazītos ar katru no The Beginnings meistarklasēm.

1. Svaigēšanas ievadkurss

Kas ir svaigēšana? Īsumā – tā ir veselīgas ēšanas mācība un termiski neapstrādātu augu valsts produktu ēšana. Līdz pat smalkām detaļām vari to izzināt svaigēšanas ievadkursā. Uztura speciāliste dalīsies arī ar noderīgiem padomiem, kas jāņem vērā svaigēdājam mūsu platuma grādos, un kādiem vitamīniem un uzturvielām pievērst īpašu uzmanību.

Ja svaigēšanas apraksts paspēja tevi nobiedēt, varam pačukstēt, ka svaigēšanas receptes būs noderīgas jebkura dzīvesveida – tradicionālā, veģetārisma, vegānisma u.c. – piekritējiem, daudzveidīgāku maltīšu ieviešanai, veselības uzlabošanai un ēdienkartes atsvaidzināšanai.

Uztura speciāliste pastāstīs, kā vislabāk kombinēt svaigēšanu ar citiem uztura veidiem, lai iegūtu maksimumu no tā, ko ēdiens mums spēj dot. Svaigēšanas receptes būs ļoti noderīgas sadzīvē ne tikai tāpēc, ka ir veselīgas un gardas, bet arī pagatavojamas īsā laikā.

Svaigēšanas ievadkursā tu iepazīsies ar nepieciešamo virtuves tehniku un alternatīvām, uzzināsi gardu ēdienu receptes un galvenos gatavošanas principus turpmākiem eksperimentiem savā virtuvē. Šajā meistarklasē tu iemācīsies patstāvīgi gatavot:

 • vitamīniem bagātu zaļo kokteili;
 • ātri pagatavojamas svaigēšanas zupas;
 • pesto un gardu augu valsts “krēmsieru” (kuri tiks izmantoti arī divu pamatēdienu pagatavošanai);
 • klientu tik iemīļoto bezglutēna avokado kūku.

Svaigēšanas ievadkursa cena: 40 EUR

Ilgums: 2.5 – 3 stundas

Piesakies svaigēšanas ievadkursam mūsu mājas lapā, rakstot uz laine@thebeginnings.com, vai rakstot/zvanot uz 29541402. Informāciju par nākamo svaigēšanas ievadkursa datumu tu atradīsi mūsu Facebook lapā.

veselīgas gatavošanas meistarklases

The Beginnings svaigēšanas meistarklasē tu iemācīsies pagatavot gardo bezglutēna avokado kūku

2. Funkcionālo dzērienu meistarklase

Funkcionālie dzērieni ir dažādi augu valsts smūtiji, veselības šotiņi un superlates ar īpašu funkciju – veselības, skaistuma un enerģijas vairošanai. Šajā meistarklasē tu uzzināsi, kā pagatavot šos dzērienus mājās, atbilstoši taviem uztura un fitnesa mērķiem.

Funkcionālie dzērieni ir ļoti bagāti ar vitamīniem un minerālvielām, tiem piemīt organismu attīrošas un imūnsistēmu aktivizējošas īpašības. Uzņemt vitamīnus no dzērieniem ir daudz vieglāk nekā apēst lielu daudzumu ar salātiem, augļiem un dārzeņiem.

Kopā ar The Beginnings kokteiļu meistaru tu pagatavosi un nogaršosi:

 • divu veidu smūtijus dažādiem mērķiem – organisma attīrīšanai un muskuļu masas palielināšanai;
 • šobrīd pasaulē populāro zelta superlati, kurai piemīt imunitāti spēcinošas īpašības;
 • kā arī veselības šotiņu īpaši lielai vitamīnu devai.

Uztura speciāliste pastāstīs mītus un realitāti par proteīna un vitamīnu nozīmi uzturā, kā arī dalīsies ar ieteikumiem, kas jāņem vērā gatavojot dzērienus mājās.

Lai vakars būtu vēl gardāks, iepazīstināsim tevi ar dažāda veida veselīgajiem čipsiem un cepumiem.

Funkcionālo dzērienu meistarklases cena: 25 EUR

Ilgums: 1,5 stundas

Piesakies funkcionālo dzērienu meistarklasei mūsu mājas lapā, rakstot uz laine@thebeginnings.com, vai rakstot/zvanot uz 29541402. Informāciju par nākamo funkcionālo dzērienu meistarklases datumu tu atradīsi mūsu Facebook lapā.

veselīgas gatavošanas meistarklases

Apgūsti veselīgu dzērienu gatavošanu The Beginnings funkcionālo dzērienu meistarklasē

3. Bezgrēka konditorejas meistarklase

Vai zināji, ka pat našķoties ir iespējams veselīgi? Bezgrēka konditoreja ir lielisks aizvietotājs un veselīgāka alternatīva tradicionālajām kūciņām un veikala saldumiem ar nebeidzamu, cukurotu un nesaprotamām sastāvdaļām pilnu sastāvu.

Bezgrēka konditorejas gardumi var kalpot kā garda un enerģijas pilna uzkoda starp ēdienreizēm, kā arī var palīdzēt uzņemt papildus uzturvielas un izvairīties no milzīga izsalkuma, kas nereti noved pie pārēšanās.

Kā konditoreja var būt bezgrēka? Var, ja tā ir tikai no dabiskām sastāvdaļām, bez rafinēta cukura, bez glutēna, konservantiem, transtaukiem vai pievienotiem garšas pastiprinātājiem. Ieinteresējām? Nāc uz meistarklasi un iemācies pagatavot:

 • dabisko šokolādi, kura garšos ne tikai lieliem, bet arī maziem;
 • dažādas veselīgās saldumu bumbiņas;
 • The Beginnings klientu tik iemīļotā Snickers batoniņa veselīgo versiju.

Meistarklasē apgūsi arī galvenos bezgrēka konditorejas gatavošanas principus, lai apgūtu citas receptes vai pat radītu savas. Veselīgos saldumus izbaudīsi ne tikai tu, bet arī tavi mīļie.

Bezgrēka konditorejas meistarklases cena: 40 EUR

Ilgums: 2 stundas

Piesakies bezgrēka konditorejas meistarklasei mūsu mājas lapā, rakstot uz laine@thebeginnings.com, vai rakstot/zvanot uz 29541402. Informāciju par nākamo bezgrēka konditorejas meistarklases datumu tu atradīsi mūsu Facebook lapā.

veselīgas gatavošanas meistarklases

Iemācies pagatavot dabisko šokolādi The Beginnings bezgrēka konditorejas meistarklasē

Piesakies The Beginnings meistarklasēm, iemācies veselīgas gatavošanas mākslu un vairo savu un savas ģimenes veselību ar gardiem un uzturvielām bagātiem ēdieniem!

Svaigēšanas meistarklasē tu uzzināsi, kādus svaigus ēdienus vari iekļaut savā uzturā, neraizējoties par uzturvielām vai izmaksām. Funkcionālo dzērienu meistarklasē tu uzzināsi, kā pagatavot veselīgus dzērienus mājās, atbilstoši taviem uztura un fitnesa mērķiem. Bet bezgrēka konditorejas meistarklasē tu iemācīsies pagatavot veselīgus našķus, kas sniegs vairāk enerģijas un uzturvielu tavā ikdienā.

Piesakies veselīgas gatavošanas meistarklasēm mūsu mājas lapā, rakstot uz laine@thebeginnings.com, vai rakstot/zvanot uz 29541402. Un atceries, ka informāciju par aktuālo meistarklašu norises datumiem tu atradīsi mūsu Facebook lapā.

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!