Ēdienu piegāde Rīgā caur app Wolt un wolt.com!

The Beginningsveikals

Katrā The Beginnings restorānā ir arī Veikals, kurā var iegādāties veselīgus produktus no The Beginnings un kvalitatīvu virtuves tehniku gatavošanai mājās. Apskatīties produktu katalogu, kā arī iegādāties produktus var arī interneta veikalā:
store.thebeginnings.lv

Superfoods

Visos The Beginnings veikalos pieejami vērtīgākie augu valsts produkti saukti par „Superfoods”. “Superfoods” nozīmē, ka šo augu valsts produktu uzturvērtība ir īpaši augsta, koncentrēta un spēcīga. Mūsu plauktos atradīsiet gan godži un zīdkoka ogas, gan čia, kvinojas un kaņepju sēklas, gan spirulīnas un hlorellas aļģes, gan kaņepju un zirņu proteīnu, kā arī vēl daudz citus superfoods.

Apskatīt produktu katalogu thebeginnings.lv

Ražots Latvijā

Visos The Beginnings veikalos pieejami mūsu pašu radītā zīmola The Beginnings spēcinošie pārtikas produkti, kas pagatavoti ievērojot mūsu bezgrēka principus. Visi produkti ir bez pārtikas piedevām, bez transtaukskābēm, bez glutēna un laktozes, bez cukura. Pagatavoti saaudzīgajā temperatūras režīmā, maksimāli saglabājot uzturvielas.

Apskatīt produktu katalogu thebeginnings.lv

Virtuves tehnika

The Beginnings veikalā ir iespējams iegādāties specializēto virtuves tehniku (blenderi, sulu spiedes, žāvētāji) veselīgai gatavošanai mājās.

Apskatīt produktu katalogu thebeginnings.lv