AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

The Beginningsveikals

The Beginnings restorānā ir arī Veikals, kurā var iegādāties veselīgus produktus no The Beginnings. Apskatīties produktus, kā arī iegādāties produktus var arī interneta veikalā:

thebeginningssnacks.com

Ražots Latvijā

The Beginnings restorāna veikalā ir pieejami mūsu pašu radītie zīmola The Beginnings spēcinošie pārtikas produkti, kas pagatavoti, ievērojot mūsu bezgrēka principus. Visi produkti ir bez pārtikas piedevām, bez transtaukskābēm, bez glutēna un laktozes, bez cukura. Pagatavoti saudzīgajā temperatūras režīmā, maksimāli saglabājot uzturvielas.

Apskatīt produktus interneta veikalā

Cepumi

Beidzot! Cepumi, kurus var ieteikt uztura speciālisti – uzturvielām un šķiedrvielām bagāti, bez liekā un neveselīgā. The Beginnings cepumi ir 100% dabīgi, bez pievienotiem konservantiem, mākslīgām krāsvielām un garšām. Turklāt tie ir bez glutēna, piemēroti vegāniem un ļoti gardi!

Apskatīt produktus interneta veikalā

Veselīgi batoniņi

Nepieciešams ātrs enerģijas lādiņš? Jūs noteikti esat pelnījuši ko labāku par parastu šokolādes tāfelīti ar cukuru un piedevām!

The Beginnings ir radījis 100% dabīgus un veselīgus riekstu, augļu un ogu batoniņus. Bez piedevām, glutēna vai kaut kā neveselīga. Proteīna batoniņi ir bagātināti ar pilnvērtīgu augu valsts proteīna maisījumu. Turklāt tie ir draudzīgi vegāniem. Izvēlieties sev tīkamāko garšu – kakao, kurkuma, braunija, lazdu riekstu, mandarīnu, mango, upeņu vai zemesriekstu!

Apskatīt produktus interneta veikalā

Dārzeņu čipsi

Alksti pēc kaut kā pikanta un kraukšķīga? Aizmirstiet par ceptiem, taukainiem un sāļiem čipsiem. The Beginnings čipsi tiek lēnām žāvēti, lai saglabātu visas vērtīgās uzturvielas no tādiem super dārzeņiem, kā  kāposti un bietes. Mūsu čipsos ir maz sāls – krāsaini, barojoši un veselīgāka alternatīva taukainiem un pārsālītiem kartupeļu čipsiem.

Apskatīt produktus interneta veikalā