AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

Vegāniskais smiltsērkšķu-ķirbja smūtijs ar putukrējumu un cepumiem

Amalija.lv SmiltserkskjuKirbjaSmutijs-19

Vēlies palutināt sevi ar kādu gardu našķi? Šis vegāniskais smiltsērkšķu-ķirbja smūtijs ar putukrējumu un cepumiem pēc burvīgās ēdienu fotogrāfes un lieliskās The Beginnings vēstneses Amalijas Andersones receptes garšo un izskatās pēc saules stariem. Tas uzlabos garastāvokli, vairos pozitīvu emocionālo enerģiju un uzlādēs organismu, dodot tam pamatīgu vitamīnu un minerālvielu devu.

Amalija iesaka smūtiju baudīt ne tikai kā veselīgu dzērienu ar vitamīniem bagātām sastāvdaļām, bet arī skaistu, bezgala gardu, veselīgu bezgrēka našķi, īpaši, ja to papildina ar gardiem smiltsērkšķu cepumiem. Amalija priecājas, par to cik viegli patiesībā ir sevi palutināt veselīgā garā un ka ne viss, kas izskatās grēcīgs, tāds patiešām ir. Šāda veida desertā paslēpušies tādi vērtīgi vitamīnu avoti kā smiltsērkšķi, kas palīdz uzlabot imunitāti, un Latvijas superdārzenis – rudens dārza karalis – ķirbis. Ķirbi smutijos vislabāk pievienot svaigu, lai saglabātu pēc iespējas vairāk vitamīnu.

Smutiju bagātina kurkuma un ingvers. Tie ir vieni no spēcīgākajiem augiem un lieliski profilakses līdzekļi pret daudz dažādām slimībām.  Šie augi smūtijā pastiprinās saulaino toni, garšas niansi un labo ietekmi uz organismu. Nozīmīga sastāvdaļa ir arī makas saknes pulveris, kas palīdz cīņā ar stresu, atjauno pēc smagas fiziskās slodzes un uzlabo organisma vispārējo stāvokli. Makas saknes pulveris šim smūtijam dod arī saldumu, jo tā sastāvā nav banānu.

Vitamīniem bagāts, veselīgs un gards vegāniskais smūtijs.

Sastāvdaļas

2 porcijas

Gatavošanas process

Gatavošanas process, kā jau jebkuram smūtijam, ir ļoti vienkāršs. Visas sagatavotās sastāvdaļas sablenderē kopā līdz iegūst viendabīgu tekstūru.

Smūtiju dekorē ar augu valsts putukrējumu un smiltsērkšķu cepumu gabaliņiem.

 

Amalija patiesi tic, ka veselīga ēšana var būt skaista un baudpilna! Palutini arī sevi ar skaistu un gardu  vitamīnu devu. Šis vegāniskais smiltsērkšķu-ķirbja smūtijs ar putukrējumu un cepumiem priecēs tik pat ļoti kā saules stari pelēkā dienā.

Paldies Amalijai par gardo recepti. Novēlam izturību un košus piedzīvojumus!

Vegāniskais smiltsērkšķu-ķirbja smūtijs ar putukrējumu un cepumiem organisma veselībai un dzīves baudījumam.

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!