AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

Taviem fitnesa un uztura mērķiem pielāgota ēdiena piegāde – iegūsti savu ideālo ķermeņa figūru!

uztura plāns

Ja tu lasi šo rakstu, tad, visticamāk, tev rūp tas, ko tu ēd.

Iespējams, ka tu centies ēst veselīgāk un meklē labākās iespējas, kā ar maksimāli mazu piepūli ēst pilnvērtīgas un sabalansētas maltītes. Varbūt tu esi ceļā uz savas sapņu figūras iegūšanu – slaidāku vai sportiskāku ķermeni.

Ja tev ir ambiciozi uztura un fiziskās formas mērķi, tad varētu domāt, ka pietiks ēst veselīgu un uzturvielām bagātu ēdienu, kas pagatavots no kvalitatīviem produktiem, un rezultāti neizpaliks. Taču diemžēl tā nenotiek, īpaši ar ambicioziem mērķiem – liela svara samazināšana, zems ķermeņa tauku procents un ievērojams muskuļu masas pieaugums.

Noslēpums savas sapņu figūras iegūšanai ir uzņemt saviem mērķiem atbilstošu ēdiena daudzumu, ko mēra kalorijās, un ēst ēdienu pareizās makro uzturvielu (ogļhidrātu, proteīna un tauku) proporcijās. Dažādiem mērķiem atbildīs dažādas makrovielu proporcijas.

Bet problēma ir tā, ka ne visiem, iespējams arī tev, nav laika nodarboties ar rūpīgu maltīšu plānošanu, kaloriju skaitīšanu, pareizo makro uzturvielu proporciju sastādīšanu un vēl ēst gatavošanu…Protams, būtu ideāli, ja katru dienu tev staigātu līdzi uzturspeciālists, kas to visu izdarītu tavā vietā. 🙂

Pēc daudzu klientu ierosinājuma, mēs nonācām pie labāka un efektīvāka risinājuma…

No šodienas aplikācijā WOLT mēs tev piedāvājam uztura plānus dažādu mērķu sasniegšanai un katram no tiem paredzētus pusdienu un vakariņu ēdienu komplektus ar piegādi uz mājām.

Svarīgi pieminēt, ka katram plānam esam izveidojuši līdz pat sešiem dažādiem ēdienu komplektiem, kas nozīmē, ka vari izvēlēties tieši to, ko vēlies ēst pusdienās un/vai vakariņās (nevis visu laiku ēst vienu un to pašu komplektu, kurā, iespējams, ir kas tāds, ko tu vispār neēd…). 

The Beginnings uztura plāni:

 • ir rūpīgi izstrādāti, sadarbojoties ar uztura speciālistiem
 • ir speciāli pielāgoti, lai palīdzētu tev sasniegt aktuālo mērķi – sagalabāt svaru, zaudēt svaru, uzaudzēt muskuļu masu un saglabāt enerģiju pie lielas slodzes
 • atspoguļo kopējās kalorijas un makro uzturvielas
 • ir īpaši piemēroti, ja pats negatavo ēst vai nav tam laika
 • piedāvā dažādas ēdienu kombinācijas, iekļaujot tavus mīļākos The Beginnings restorāna ēdienus
 • piedāvā gan 100% augu valsts uztura komplekti, gan komplekti, kas iekļauj zivis
 • visi ēdieni ir pagatavoti no augstas kvalitātes produktiem
 • piemēroti pusdienām un vakariņām

Kopā piedāvājam 5 dažāda veida uztura plānus. Izvēlies sev piemērotāko!

  1. Uztura plāns svara samazināšanai – 1800 kcal dienā, cilvēkiem, kuri vēlas samazināt ķermeņa svaru vai kuriem ikdienā ir mazkustīgs dzīvesveids. Makrovielu sadalījums: tauki 25-30%, olbaltumvielas 10-20%, ogļhidrāti 45-60%. Izveidotie ēdienu komplekt satur 540-720 kcal un ir izmantojami vakariņās vai pusdienās.
  1. Uztura plāns palielinātai fiziskajai slodzei – ar paaugstinātu kaloritāti balstīts uz 2600 kcal dienā, cilvēkiem, kuru ikdienā ir intensīva fiziskā slodze. Makrovielu sadalījums: tauki 25-40%, olbaltumvielas 10-20%, ogļhidrāti 45-60%. Izveidotie ēdienu komplekti satur 790-1100 kcal un ir izmantojami vakariņās vai pusdienās.
  2. Uztura plāns muskuļu masas palielināšanai – ar paaugstinātu kaloritāti un olbaltumvielu daudzumu ir balstīts uz 2900 kcal dienā un paredzēts cilvēkiem, kuriem ikdienā ir regulāras fiziskās aktivitātes (ieskaitot spēka treniņus). Makrovielu sadalījums: tauki 15-25%, olbaltumvielas 25-35%, ogļhidrāti 40-60%. Izveidotie ēdienu komplekti satur 1000+ kcal un ir izmantojami vakariņās vai pusdienās.
  3. Uztura pāns ar paaugstinātu tauku un samazinātu ogļhidrātu daudzumu balstīts 2200 kcal dienā. Makrovielu sadalījums: tauki 50-70%, olbaltumvielas 10-20%, ogļhidrāti 20-30%. Izveidotie ēdienu komplekti satur 660-900 kcal un ir izmantojami vakariņās vai pusdienās.
  4. Sabalansēts uztura plāns svara saglabāšanai – balstīts uz 2200 kcal dienā, vidēji aktīvam cilvēkam neatkarīgi no dzimuma. Makrovielu sadalījums: tauki 25-40%, olbaltumvielas 10-20%, ogļhidrāti 45-60%. Izveidotie ēdienu komplekti satur 660-900kcal un ir izmantojami vakariņās vai pusdienās.

  uztura plāni

  Kā notiek pasūtīšana?

  1. Atver aplikāciju WOLT.
  2. Meklētājā atrodi “The Beginnings” restorānu.
  3. Skrollē uz leju līdz uztura plāniem.
  4. Izvēlies sev piemērotāko uztura plānu un tam atbilstošo ēdiena kombināciju!

  IZMĒĢINI JAUNOS UZTURA PLĀNUS, LEJUPLĀDĒJOT APLIKĀCIJU WOLT ŠEIT!

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!