Ēdienu piegāde Rīgā caur app Wolt un wolt.com!

Pievienojies The Beginnings REWARDS programmai

The Beginnings REWARDS programma ir radīta Ilgdzīvošanas Projekta ietvaros, lai mēs kopējiem spēkiem varētu palielināt Latvijas iedzīvotāju vidējo mūža garumu no 75 līdz 82.

The Beginnings ēdienkarti veidojam, izmantojot ilgdzīvošanas diētu principus un sadarbojoties ar uzturspeciālistiem. Tieši tāpēc katra maltīte pie mums ir veselīga un gudra izvēle.

Mums liekas nozīmīgi šādas izvēles arī atalgot ar priekšrocībām un balvām The Beginnings REWARDS programmas ietvaros jebkurā no mūsu restorāniem.

Pievienoties REWARDS

Krāj un apmaini

Piesakoties The Beginnings Ilgdzīvošanas Projekta Rewards programmai, tu saņemsi savu digitālo klienta karti, ar kuras palīdzību tu uzreiz varēsi sākt krāt īpašo The Beginnings valūtu – avokado.

Uzkrātos avokado tu vari apmainīt pret ēdieniem vai citām dāvanām.

REWARDS priekšrocības

+ Iegūsti maltītes par brīvu.

+ Saņem specializētus piedāvājumus un akcijas.

+ Saņem īpašu dzimšanas dienas atlaidi.

Kā tas strādā?

+ Ēdienkartē ir norādīts, cik avokado tu iegūsi (“iegūsti”), iegādājoties šo ēdienu, un cik avokado tev ir nepieciešami, lai iegūtu šo ēdienu par brīvu (“apmaini pret”).

+ Iegādājoties ēdienus, pie kases noskenē savu lojalitātes kartes QR kodu un tavā kartē uzkrāsies avokado, atbilstoši tavam pirkumam.

+ Sakrātos avokado tu vari apainīt pret savu mīļāko ēdienu vai citiem īpašajiem piedāvājumiem.

Piesakies!

Dodies uz ⇢ PIETEIKŠANĀS LAPU un piesakies The Beginnings REWARDS programmai, lai izmantotu savas priekšrocības jau šodien!