AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

The Beginnings Melnās Piektdienas Izpārdošana – Atlaides Līdz 50%!

melna piektdiena

Nepalaid garām iespēju iegādāties savus mīļākos The Beginnings produktus par ļoti pievilcīgām cenām!

Jau šajā nedēļas nogalē, no 29. novembra līdz 2. decembrim, The Beginnings restorānā Kr. Barona ielā 21 notiks lielā Melnās Piektdienas izpārdošana. Tikai šīs dienas tu vari iegādāties The Beginnings gardos našķus un super-produktus ar ļoti izdevīgām atlaidēm, līdz pat 50%!

Šīs ir īstās dienas, lai iepirktos, ietaupītu un papildinātu savus super-produktu plauktus. Turklāt tev ir iespēja nodrošināties ar The Beginnings cepumu, krekermaižu vai čipsu krājumiem, kā arī iegādāties gardas dāvanas Ziemassvētkiem.

Piedāvājumā ir dažādi super-produkti – gan spirulīnas pulveris imunitātes spēcināšanai, kokosriekstu eļļa veselīgo našķu gatavošanai, čia proteīna pulveris spēcinošām brokastīm un vēl!

Bet, ja tev patīk našķoties, izvēlies kaut ko no gardo The Beginnings Latvijā ražoto našķu klāsta100% dabiskajiem ogu cepumiem, sāļajām krekermaizēm, kraukšķīgajām brokastu granolām un citiem gardumiem.

Gaidīsim tevi ciemos no 29.11. līdz 02.12. The Beginnings restorānā Kr. Barona 21 uz lielajām Melnās Piektdienas atlaidēm!

P.S. Ja dzīvo ārpus Rīgas vai šajās dienās netiec līdz The Beginnings restorānam, izmanto Melnās Piektdienas atlaides The Beginnings interneta veikalā! Iepērcies ērti, izdevīgi, ātri un ar produktu piegādi uz mājām. 🙂

melna piektdiena

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!