AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

Jaunas Garšas The Beginnings Restorānā – Šefpavāra Īpašais Piedāvājums

jaunie edieni-42

Lieliskas ziņas – The Beginnings restorānā ir parādījušās jaunas garšas! Lai tumšie vakari būtu priecīgāki, mūsu šefpavārs ir sagatavojis sešus pavisam jaunus un krāsainus ēdienus dažādām gaumēm. Brīdinām, ka šefpavāra īpašais piedāvājums ne tikai garšo un smaržo ļoti gardi, bet arī pasakaini labi izskatās, tāpēc bildes vien var radīt vārdos neaprakstāmu izsalkumu. Sasauc mīļos un steidzies nobaudīt jaunos ēdienus!

Visi jaunie The Beginnings ēdieni nesatur glutēnu un laktozi. Trīs no ēdieniem ir 100% augu valsts, taču atlikušie trīs ir augu valsts ēdieni, kas papildināti ar garnelēm, foreli un pat astoņkāji jūras velšu mīļotājiem. Turpini lasīt un noskaidro, kādi ir jaunie The Beginnings šefpavāra ēdieni!

1. Sarkano lēcu pasta ar dārzeņiem un Indijas riekstu parmezānu

Sarkano lēcu pasta ir ne tikai ļoti garda, bet arī labs proteīna un šķiedrvielu avots. Izcili piemērota gan pusdienām, gan vakariņām. Pastas sastāvā ir tikai sarkano lēcu milti un ūdens. Jaunajā ēdienā tā veido gardu kombināciju ar dažādiem sezonas dārzeņiem un Indijas riekstu parmezānu, kas noteikti liks tavām garšu kārpiņām uzdejot. Šo garšu kombināciju noteikti izbaudīs ikviens īstens gardēdis.

Sarkano lēcu pasta ar dārzeņiem un Indijas riekstu parmezānu.

2. Foreļu risoles ar kvinoju un saldajiem kartupeļiem

Ikviens jūras velšu cienītājs noteikti izbaudīs foreļu risoles ar kvinoju un saldajiem kartupeļiem. Kas ir risoles? Forele, kas mūsu ēdienkartē nav pilnīgs jaunums, ieguvusi pavisam jaunu formu, tāpēc steidzies uz The Beginnings restorānu to nogaršot!

Forele ir bagātīgs olbaltumvielu, omega-3 taukskābju, dzelzs un citu minerālvielu avots, vienlaicīgi saturot maz kaloriju. Kopā ar kvinoju un saldajiem kartupeļiem tā veido patiesu garšas baudījumu. Kvinoja ir ļoti bagāta ar dažādām uzturvielām, minerālvielām, šķiedrvielām un aminoskābēm. Ļoti vērtīgs ir arī saldais kartupelis, kurš papildus parūpēsies arī par sāta sajūtu. Neko pielikt, ne atņemt, bet šī gardā kombinācija papildināta arī ar svaigu zaļumu salātiem un krēmīgo Indijas riekstu mērci.

Foreļu risoles ar kvinoju un saldajiem kartupeļiem.

3. Melnie un jasmīnu rīsi ar Indijas riekstu krējumu un avokado vai ceptu tofu

Melnie rīsi ir ļoti vērtīgi cilvēka imunsistēmai, un kopā ar jasmīnu rīsiem veido brīnišķīgu garšu kombināciju. Garšu ceļojumu papildina svaigu dārzeņu salāti ar šķietami vienkāršo, bet tajā pašā laikā arī neatkārtojamo olīveļļas-citronu mērci. Šim ēdienam klāt vari izvēlēties svaigu avokado vai ceptu tofu. Pati pilnība kopā ar Indijas riekstu krējumu

Melnie un jasmīnu rīsi ar Indijas riekstu krējumu un ceptu tofu.

Melnie un jasmīnu rīsi ar Indijas riekstu krējumu un avokado.

4. Nori vraps ar dārzeņiem, humusu un Indijas riekstu krējumu

Iespējams ekstravagantākais, interesantākais un krāsainākais jaunums: nori vraps. Ne pārāk tāls, bet arī ne pārāk tuvs radinieks mūsu svaigajiem rīspapīra rullīšiem. Piešķir savai ikdienai nedaudz japānisku garšu kombinācijā ar humusu, svaigiem dārzeņiem un gardo Indijas riekstu krējumu. Nori vrapi ne tikai ļaus sasniegt jaunus garšu horizontus, bet arī ir ļoti vērtīgi cilvēka organismam, jo satur daudz dažādas vērtīgas minerālvielas. Izbaudi vakaru – tikai tu, nori vrapi, glāze kombučas vai vīna un jebkas cits, ko vien vēlies – varbūt kāds kārums no bezgrēka konditorejas?

Nori vraps ar dārzeņiem, humusu un Indijas riekstu krējumu.

5. Sarkano lēcu pasta ar garnelēm un ķemmīšgliemenēm

Sarkano lēcu pasta ar brīnišķīgo Indijas riekstu parmezānu lieliski papildina arī jūras veltes. Garneles ir īstas vitamīnu, minerālvielu un antioksidantu karalienes, savukārt ķemmīšgliemenes ir īpaši vērtīgas smadzeņu darbībai. Šis šefpavāra īpašais piedāvājums noteikti būs īstā izvēle, ja kārojas gardu jūras velšu ēdienu.

Sarkano lēcu pasta ar garnelēm un ķemmīšgliemenēm.

6. Astoņkājis ar rīsiem, dārzeņiem un olīveļļas-citronu mērci

Ļaujies patīkamajai astoņkāja tekstūrai un maigajai garšai. Jaunajā ēdienā no šefpavāra īpašā piedāvājuma to lieliski papildina melnie un jasmīnu rīsi un svaigu dārzeņu salāti ar jau iepriekš minēto, ārkārtīgi gardo olīveļļas-citronu mērci.

Astoņkājis ar rīsiem, dārzeņiem un olīveļļas-citronu mērci.

Palutini sevi tumšajos rudens vakaros ar kādu gardu un veselīgu ēdienu. Šefpavāra īpašais piedāvājums The Beginnings restorānā tevi jau gaida! Trīs augu valsts ēdieni un trīs ēdieni ar jūras veltēm – kuru pirmo vēlies nogaršot tu? Paņem līdzi citus gardēžus un nobaudiet jaunos ēdienus kopā.

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!