AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

Rudenīgais Dzērveņu-Makas Vitamīnu Smūtijs

pfMab01w

Dzestrajā un vējainajā rudenī kārtīga un regulāra vitamīnu deva ir īpaši svarīga, lai enerģiski un dzīvespriecīgi sagatavotos ziemai. Talantīgā ēdienu fotogrāfe un lieliskā The Beginnings vēstnese Amalija Andersone vienmēr padomā par pamatīgu vitamīnu uzņemšanu un šajā bloga postā dalās ar oriģinālu smūtija recepti, kas nelīdzinās nevienam iepriekš baudītam dzērienam.

Amalija uzskata, ka šis ir īsteni rudenīgs smūtijs, ko baudīt kopā ar gardiem mandeļu cepumiem, kad lapas aiz loga sāk pazust pavisam un dienas paliek mierīgākas. Tas ir ļoti vērtīgs. Sastāvā esošās dzērvenes – mūsu vietējā superoga – smūtijam dod ne tikai patīkamu skābumu, bet satur arī daudz vitamīnu un cilvēka veselībai vajadzīgas minerālvielas. Amalija atklāj, ka līdz galam tā pa īstam nenovērtētās pīlādžu ogas šai receptei pievienojās pilnīgi nejauši, jo vienkāršī palika skumji, skatoties uz pīlādžu pilniem zariem, kas šūpojas vējā aiz loga. Tā nu pīlādzis sadraudzējās ar dzērvenēm, un rezultāts ir ļoti gards un vitamīniem bagāts. Arī lapu kāposts ir pateicīgs augs, jo aug dārzā līdz pirmajam sniegam un ir īstens vitamīniem bagāts superdārzenis, kas satur daudz dzelzs, kalcija, K, A un C vitamīnu.

Un protams, šī smūtija karalis makas saknes pulveris, kas palīdz cīņā ar stresu, atjauno pēc smagas fiziskās slodzes un uzlabo organisma vispārējo stāvokli.

Šī smūtija recepte atšķiras no ierastajām arī ar to, ka sastāvā nav banānu. Saldumu kokteilim dod makas pulveris un augu piens, taču krēmīgā tekstūra ieguta pateicoties avokado.

Sastāvdaļas

2 porcijas

  • 2 lielas saujas purva dzērveņu
  • 1 sauja pīlādžu ogu
  • keils jeb lapu kāposts
  • 1 avokado
  • 2 glāzes augu piena
  • saldinātājs pēc izvēles
  • 1 ēdamkarote linsēklu eļļas
  • 2 tējkarotes makas saknes pulvera

Gatavošanas process

Gatavošanas process, kā jau jebkuram smūtijam, ir ļoti vienkāršs. Visas sagatavotās sastāvdaļas sablenderē kopā līdz iegūst viendabīgu tekstūru.

 

Izbaudi rudeni ar bagātīgiem vitamīnu smūtijiem. Daudz dažādus variantus vari nogaršot arī The Beginnings restorānā.

Paldies Amalijai par gardo un neparasto recepti. Novēlam izturības pilnu darba nedēļu!

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!