Ēdienu piegāde Rīgā caur app Wolt un wolt.com!

Kam jābūt veselīgā pusdienu bļodā? Sakomplektē pats savu pilnvērtīgo The Beginnings pusdienu maltīti!

Veselīgā bļoda

Vai esi dzirdējis par uztura piramīdu? Ja neesi, tad nesatraucies, jo tā lielā mērā ir pagātne. Uztura piramīdu mūsdienu uzturzinātnē aizvien biežāk aizstāj ar uztura bļodas jeb šķīvja konceptu. Šī raksta galvenā bildē redzams ASV uztura vadlīnijās 2015.-2020.gadam ietvertais oficiālais uztura šķīvis.

Uztura bļoda sastāv no vairākām sadaļām (proporcijām), un katra no tām simbolizē uzturvielu grupu, kas jāapēd maltītē, lai nodrošinātu veselīgu un sabalansētu uzturu.

Ēst sabalansētu un uzturvielām bagātu malītīt ir drošākais kā:

  • būt veselam,
  • iegūt un saglabāt optimālu svaru,
  • samazināt hronisku slimību riskus, piemēram, sirds un asinsvadu slimības, diabēts u.c.

The Beginnings, izmantojot Bastyr universitātes un veselības centra uzturspeciālistu izstrādātu konceptu, ir radījis sabalansēto veselīgo pusdienu bļodu, kas ietver visas galvenās sadaļas, kas tev ikdienā nepieciešamas veselībai un enerģijai:

  • Gandrīz pusi bļodas veido gan termiski apstrādāti, gan svaigi dārzeņi, jo tie ir bagāti ar uzturvielām, satur maz kaloriju, kā arī samazina hronisko slimību riskus – sirds slimības un diabētu. Pārsvarā cilvēki savā ikdienā uzņem krietni par maz dārzeņu, bet The Beginnings bļoda šo neveselīgo paradumu mainīs.
  • 1/4 bļodas veido pilngraudi (bezglutēna), kas satur daudz šķiedrvielu, fitovielas, minerālvielas un vitamīnus.
  • Bļoda satur pākšaugus, kas ir izcili olbaltumvielu, šķiedrvielu, vitamīnu un minerālu avots – īsti superprodukti. Ilgdzīvotāju pētījumi rāda, ka tā ir obligāta garāko mūžu īpašnieku ēdienreižu sastāvadaļa. Raizējies par vēdera pūšanos? The Beginnigs bļoda satur probiotiķus, kas samazina un pat novērš vēdera pūšanos.
  • Bļoda satur veselīgos taukus no olīveļļas, riekstiem un sēklām, kurus satur bļodas mērces.
  • Bļoda satur probiotiķus, kas ir īpaši svarīgi gremošanai, imunitātei, labsajūtai un ir lieliski palīgi pākšaugu gremošanā. Esam īpaši priecīgi par šīs sadaļas iekļaušanu mūsu bļodā, jo ar probiotiķiem bagātu produktu ēšana ir vienkārša, bet mūsu ikdienā diemžēl ļoti reta. Bet The Beginnings veselīgā pusdienu bļoda to maina.

Kā jaunumu esam ieviesuši dažādas izvēles opcijas – tagad tu vari sakomplektēt bļodas saturu atbilstoši savām velmēm.

No bezglutēna graudaugiem izvēlies – kvinoju, rīsus vai griķus.

No pākšaugiem – lēcas, pupas, humusu, vai arī, ja nevēlies pākšaugus, vari izvēlēties gvakamoli.

No probiotiķiem izvēlies – skābētus kāpostus, skābētus gurķus vai eksotisko un mūsu pašgatavoto kimči, kas ir 100% pagatavots no augu valsts produktiem.

papildus piedevas var izvēlēties – vērtīgajām omega 3 taukskābēm bagāto foreli vai sardīnes, humusu, tofu vai gvakamoli.

Pasūti The Beginnings veselīgo bļodu uz mājām vai darbu caur Wolt aplikāciju un nāc uz veselīgajām bļodām visos mūsu restorānos: Barona ielā 21, Skolas ielā 12 un TC Spice otrajā stāvā.

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!