Ēdienu piegāde Rīgā caur app Wolt un wolt.com!

Pavasara bļoda – svaigums The Beginnings klāstā

Pavasara bļoda

Ikviens no mums gaida saules pielieto dienu un pavasara svaiguma atnākšanu. Diemžēl šī procesa paātrināšana nav mūsu spēkos, tomēr paši spējam ienest savā ēdienkartē pavasara aromātu un garšas. Ja vēlies ko vieglu un svaigu, The Beginnings jaunums –Pavasara bļoda būs lieliska izvēle veselīgām un vieglām pusdienām.

pavasara bļoda

Pavasara radicchio bļoda

Gardā Pavasara bļoda sastāv no dažādu garšu salātiem, mērces un tevis izvēlētas piedevas. Piedevu klāstā atradīsi uzturvielām bagāto kvinoju, maigo tofu, lēcas, pupiņas, krēmīgo avokado gvakamoli, foreli vai nezūdošo vērtību – humusu.

Tomēr galvenais, kas tevi noteikti interesē – kādas variācijas tām pieejamas? The Beginnings tevi vēlas iepriecināt un radījis veselas 4 dažādu garšu Pavasara bļodas. Turpini lasīt rakstu un uzzināsi vairāk par katras Pavasara bļodas sniegto garšu kombināciju.

Pavasara bļoda

Pavasara pļavas bļoda

Pavasara bļodas

Pavasara pļavas bļoda

Kā pirmo vēlamies prezentēt pavasara pļavas bļodu. Tajā atrodams salātu baldriņš, rukola, spināti, biešu sarkanās lapiņas, tomāti un gurķi. Pavasara bļoda tiek pasniegta ar mērci, garšas lieliski papildinās citrona-indijas riekstu mērce, kas tavā bļodā ienesīs saulainākas krāsas!

Rukolas – mocarellas pavasara bļoda

Rukolas – mocarellas pavasara bļoda piedāvā rukolas un romiešu salātlapu sajaukumu, sulīgos ķiršu tomātiņus un maigo kokosriekstu piena mocarella sieru. Mērcei izvēlēts pesto, kas būs nedaudz vieglāka versija jau klasiski ierastajai.

pavasara bļoda

Rukolas – mocarellas pavasara bļoda

Pavasara radicchio bļoda

Vai esi dzirdējis par pavasara radicchio bļodu? Varētu pat teikt, ka tajā izgaršojams dienvidniecisko un ziemeļniecisko garšu sajaukums. Radicchio salāti papildināti ar ābolu un datelēm, tam klāt pievienojot keila lapas un romiešu salātus. Garšu buķetes pilnībai izvēlēta saldskābā mērce, kas radīta uz indijas riekstu bāzes. Vai esi kādreiz vēlējies aizceļot uz nostāstiem apvīto Venecuēlu? Pateicoties šai mērcei, daļiņa no tās ir atceļojusi pie tevis. Mērces radīšanas procesā The Beginnings šefpavārs iedvesmojās no savām bērnības garšām Venecuēlā.

Avokado – wakame pavasara bļoda

Kā pēdējā, bet noteikti ne mazāk svarīgā pieminama avokado – wakame pavasara bļoda. Tajā atrodamas romiešu salātlapas, keils, wakame, avokado un atsvaidzinošā piparmētra. Šī bļoda tiek pasniegta ar apelsīnu mērci.

pavasara bļoda

Avokado – wakame pavasara bļoda

Vēlreiz īsumā atsvaidzinot informāciju par jaunumiem The Beginnings ēdienkartē. Pavasara bļodas ir saskanīgu garšu kombinācija starp salātiem, mērci un tevis izvēlētu piedevu. Tā ir kā lieliska alternatīva, ja organisms vēlas vieglas un gardas pusdienas.

Atsvaidzinošās pavasara bļodas jau gaida tieši tevi, lai tu tās nobaudītu! Pavasara pļavas, rukolas – mocarellas, radicchio vai avokado – wakame pavasara bļoda – kura no tām būs tava iecienītākā?

Pavasara bļodas pieejamas Kr.Barona ielā 21 laikā no 11.30 līdz 16.00. Esi laipni gaidīts ieturēt veselīgu maltīti kopā ar The Beginnings!

pavasara bļoda

Avokado – wakame pavasara bļoda

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!