AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

Kokosriekstu piena – amaranta putras recepte ?

amaranta putras recepte

Nereti nākas dzirdēt, ka brokastis ir viena no dienas svarīgākajām ēdienreizēm, kas dod enerģijas devu turpmākajai dienai. Ēst tās vai nē – tā ir katra paša izvēle. Par brokastu nozīmi vairāk lasi šeit. Bet tālāk rakstā meklē mūsu The Beginnings vēstneses Lauras Valtas kokosriekstu piena – amaranta putras recepti. ?

Brokastu baudīšanai ir vairākas priekšrocības. Tās ne vien remdēs izsalkumu, ja tāds no rīta ir, bet arī dienas laikā var samazināt tavu vēlmi pēc dažādām neveselīgām uzkodām. Turklāt, paturot prātā, ka šobrīd aizrit gavēņa periods, šī recepte būs tam lieliski piemērota. Sniedz savam ķermenim ar uzturvielām bagātu un garšām pilnīgu maltīti. Amaranta putras recepte būs tieši laikā!

Šī krēmīgā amaranta putra derēs arī tiem, kuri uzturā nelieto laktozi, glutēnu vai cukuru. Lai gan Laura pagatavošanas procesā izmantoja gan kokosriekstu pienu, gan dzērienu vēlamās konsistences iegūšanai, tu vari izmantot arī vienu no tiem. Vieglākai versijai ieteiktu izvēlēties kokosriekstu dzērienu, kas būs ar salīdzinoši maz kalorijām.

amaranta putras recepte

SASTĀVDAĻAS:

  • Aptuveni 80g amaranta sēklu
  • ½ glāze ūdens
  • ½ glāze kokosriekstu dzēriens
  • 5 ēdamkarotes kokosriekstu piens
  • Mango vai jebkurš cits auglis / ogas ?

amaranta putras recepte

PAGATAVOŠANAS PROCESS:

Katliņā ielej ūdeni un abus kokosriekstu pienus. Tomēr, kā jau iepriekš minējām, pagatavošanas procesā nav obligāti izmantot tos abus, var likt arī tikai vienu atkarībā no katra individuālajām vēlmēm. Tomēr šoreiz Laura vēlējās izveidot abu garšu maģisku sajaukumu, piedomājot, ka abi augu valsts pieni pēc garšas un struktūras atšķiras.

Tad sagaida pirmo burbuli un ber klāt amaranta sēklas*, kuras no sākuma uzpeldēs uz augšu. Ik pa laikam apmaisot, vāra 15 minūtes.

Pēc tam liek šķīvī un ēd ar savu iecienītāko augli vai ogām. ?

Putru vārot, Laura to ik pa laikam nogaršoja, lai saprastu, kādu putras struktūru un biezumu vēlas.

* Pirms putras pagatavošanas Laura bija lasījusi, ka gatavojot amaranta sēklas, tās varētu kļūt rūgtas, tāpēc būtu ieteicams tās pirms gatavošanas noskalot. Šīs konkrētās The Beginnings amaranta sēklas Laura pirms gatavošanas nenoskaloju un garša tik un tā bija lieliska!

amaranta putras recepte

PAR AMARANTA SĒKLĀM:

Amaranta sēklas iegūst Indijā. Tām ir maiga riekstu garša un tās nesatur glutēnu. Tas ir lielisks ogļhidrātu avots, nodrošinot organismu ar enerģiju un sniedzot ķermenim nepieciešamās olbaltumvielas. Meklē tās kādā no The Beginnings restorāniem vai arī interneta veikalā.

Piepildi virtuvi ar maigi saldenu koskosriekstu smaržu un sniedz sev enerģijas lādiņu un lielisku pašsajūtu atlikušajai dienai. Iepriecini gan sevi, gan sev tuvos, jo runā, ka mīlestība iet caur vēderu.

Vairāk interesantas idejas par veselīgu dzīvesveidu un uzturu atradīsi Lauras instagram kontā.

amaranta putras recepte

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!