AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

Krāsaini un veselīgi jaunumi – šefpavāra īpašais piedāvājums

Jaunie ēdieni-27

Lieliski jaunumi – krāsainākai pavasara gaidīšanai The Beginnings restorāna šefpavārs sagatavojis jaunus gardus un veselīgus ēdienus dažādām gaumēm. Lielās klientu atsaucības dēļ, īpaši Beyond Meat faniem šefpavārs ir izveidojis jaunus Beyond Meat ēdienus: Beyond Meat Boloņas mērci un wrapu. Beyond Meat ir pašlaik populārākais un klientu iemīļotākais ēdiens, tāpēc, ja vēl neesi paspējis, noteikti iesakām to nogaršot. Atsauksmes par šo ēdienu ir ļoti labas.

Lielā un aktīvā pieprasījuma dēļ, piedāvājam arī jaunus veselīgus zivju ēdienus jūras velšu mīļotājiem. Restorānā tagad vari nobaudīt zandarta-kvinojas plācenīšus, nori wrapu ar foreli, ceptu zuti, kā arī garneles.

Jaunie The Beginnings ēdieni, tā pat kā ēdienkartē jau esošie, nesatur glutēnu un laktozi. Daļa ēdienu ir 100% augu valsts, taču daļa – augu valsts ēdieni, kas papildināti ar jūras veltēm. Patiesai gastronomiskai baudai esam radījuši  griķu nūdeles ar dārzeņiem, šitake sēnēm un ceptu tofu. Vēl aizvien vari nobaudīt arī sarkano lēcu pastu ar riekstu parmezānu, dārzeņiem vai garnelēm, kā arī nori wrapu ar dārzeņiem humusu un riekstu mērci.

Ja lasi šo rakstu ar tukšu vēderu, brīdinām – tālāk sekos sulīgas bildes un gardas jauno ēdienu nianses.

1. Kurkumas wraps ar Beyond Meat un sīpolu marmelādi

Kurš teica, ka gaļai obligāti jānāk no dzīvniekiem? Beyond Meat ir pirmais augu valsts burgers, kas garšo un sniedz tādas pašas sajūtas, kā tradicionāls liellopu gaļas burgers. Tas galvenokārt pagatavots no zirņu proteīna. Šis produkts pašlaik ir aktuāls visur pasaulē, un atsauksmes ir ļoti pozitīvas. Arī mūsu restorāna klienti ir iemīļojuši Beyond Meat. Tagad mūsu šefpavārs piedāvā to nobaudīt ne tikai ierastajās burgeru maizītēs, bet arī kā wrapu. Beyond Meat lieliski papildina sīpolu marmelāde, svaigi dārzenīši un riekstu mērce. Pārsteidz sevi ar gardo un sulīgo Beyond Meat wrapu!

Kurkumas wraps ar Beyond Meat un sīpolu marmelādi.

2. Griķu pasta ar Beyond Meat Boloņas mērci un riekstu parmezānu

Izsmalcinātākai maltītei esam sagatavojuši arī griķu pastu ar Beyond Meat Boloņas mērci un riekstu parmezānu. Šis 100% augu valsts ēdiens noteikti pārsteigs ikvienu gardēdi! Ēdiens dos ne tikai patiesu sāta sajūtu, bet arī patiesas emocijas. Sasauc mīļos un steidzies nobaudīt šo pārsteidzošo jaunumu!

Griķu pasta ar Beyond Meat Boloņas mērci un riekstu parmezānu.

3. Griķu nūdeles ar dārzeņiem, šitake sēnēm un ceptu tofu / zuti

Griķu nūdeles ir ļoti populāras Japāņu virtuvē. Tās ir bagātīgs šķiedrvielu, proteīnu un minerālvielu avots. Tās ir ne tikai vērtīgas, bet arī ļoti gardas un paver nūdeļu ēdieniem jaunus horizontus. Pavasarīgie, krāsainie dārzeņi lieliski papildina nūdeles un veido pasakainas un svaigas garšu kombinācijas. Ēdienu vēl gardāku padara sulīgs cepts tofu ar sezama sēkliņām vai cepts zutis. Šis šefpavāra īpašā piedāvājuma gardums burtiski garšo pēc varavīksnes bļodā.

Griķu nūdeles ar dārzeņiem, šitake sēnēm un ceptu tofu.

Griķu nūdeles ar dārzeņiem, šitake sēnēm un ceptu zuti.

4. Zandarta  – kvinojas plācenīši ar zirņu biezeni un tzatziki mērci

Zandarta  – kvinojas plācenīši ar zirņu biezeni un tzatziki mērci ne tikai izskatās pēc mākslas darba, bet arī garšo tā. Zandarts ir bagātīgs olbaltumvielu un minerālvielu avots, kā arī tam ir zems tauku saturs. To lieliski papildina proteīniem bagātais un priecīgi zaļais zirņu biezenis un svaigie salāti. Vēl lielākam gastronomiskajam baudījumam un nelielai austrumu eksotikas noskaņai pievienota tzatziki mērce. Iepriecini savas acis, garšu kārpiņas un organismu!

Zandarta  – kvinojas plācenīši ar zirņu biezeni un tzatziki mērci.

5. Nori wraps ar dārzeņiem, humusu un riekstu mērci / foreli un saldo čilli mērci

Mūsu ekstravagantajam un krāsainajam nori wrapam ar dārzeņiem, humusu un gardo Indijas riekstu krējumu nu ir pieejama vēl viena neatkārtojama versija – ar foreli un saldo čilli mērciNori wrapi ne tikai ļaus sasniegt jaunus garšu horizontus, bet arī ir ļoti vērtīgi cilvēka organismam, jo satur daudz dažādas vērtīgas minerālvielas. Piešķir savai ikdienai nedaudz japānisku noskaņu un nobaudi kādu no krāsainajiem un izsmalcinātajiem nori wrapiem.

Nori wraps ar dārzeņiem, foreli un saldo čilli mērci.

Nori wraps ar dārzeņiem, humusu un Indijas riekstu krējumu.

6. Sarkano lēcu pasta ar dārzeņiem / garnelēm un riekstu parmezānu

Vai esi jau nobaudījis sarkano lēcu pastu? Tā ir ne tikai ļoti garda, bet arī labs proteīna un šķiedrvielu avots. Izcili piemērota gan pusdienām, gan vakariņām. Pastas sastāvā ir tikai sarkano lēcu milti un ūdens. Jaunajā ēdienā tā veido gardu kombināciju ar dažādiem sezonas dārzeņiem un Indijas riekstu parmezānu. Ēdienu lieliski papildina jūras veltes, turklāt garneles ir īstas vitamīnu, minerālvielu un antioksidantu karalienes. Šis šefpavāra īpašais piedāvājums noteikti būs īstā izvēle, ja kārojas gardu un maigu ēdienu.

Sarkano lēcu pasta ar dārzeņiem un riekstu parmezānu.

Sarkano lēcu pasta ar garnelēm.

Sagaidi pavasari ar krāsainiem, gardiem un jauniem ēdieniem. Šefpavāra īpašais piedāvājums The Beginnings restorānā tevi jau gaida! Pavisam jauni un pārsteidzoši augu valsts ēdieni, kā arī ēdieni ar jūras veltēm. Kuru pirmo vēlies nogaršot? Paņem līdzi citus gardēžus un nobaudiet jaunos ēdienus kopā!

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!