Ēdienu piegāde Rīgā caur app Wolt un wolt.com!

Jauna tendence veselīgajā uzturā! Superlates

Tumerika late

Jauna tendence veselīgajā uzturā! Superlates

No Austrālijas uz ASV, no ASV uz Lielbritāniju ceļo jauna veselīgā uztura karstā tēma – superlates. Tie ir dzērieni, kas daudzās veselīgā uztura vietās aizstāj kafijas lates. Šīs superlates veido uz kāda ļoti spēcīga sastāvdaļas bāzes, kas šo dzērienu padara nevien par komforta dzērienu, bet sniedz arī funkcionālu labumu.  Jau gadu The Beginnings varat nobaudīt vienu no superlatēm – Matcha tējas lati. Matchas tējas late kā izsaka pats nosaukums ir veidota uz matchas tējas pamata, kas ir ļoti bagāta ar antioksidantiem. Matchas tēja sniedz mundru, paaugstinātas enerģijas, bet reizē koncentrētu ķermeņa un prāta stāvokli. Šāds prāta stāvoklis raksturīgs Zen budisma mūkiem, kas bija viena no matchas tējas dzeršanas aizsācējiem. Matcha tējas lates bija sākums 2015.gadā plašākai virzībai uz superlates dzērieniem.

Viena no intersantākajām jaunajām superlatēm ir Zelta piena late, kas sākotnējo popularitāti iegūst vegānu un veselīgā uztura vietās, šobrīd strauji iekaro hipsteru vietas pasaules metrapolēs.
Zelta piena late ir  ļoti intersants nosaukums, ko gan tas sevī slēpj?

Zelta piena late ir veidota ap tumeriku, kas ir 2016.gada pati trendīgākā garšviela un ir veselības nozares karaliene. Kurkuma (tumeriks) ir slavens ar savu pretiekaisuma iedarbību, imunitātes stiprināšanu un pēdējā laikā tiek lietots sporta produktos, lai paātrinātu atjaunošanos pēc slodzēm. Zelta piena late tiek saukta arī par Kurkumas (Tumerika) lati un daudzi šajā latē iespējams atpazīs Indijas ietekmi un tas tā patiesi ir. Govs piens gan tiek aizstāts ar augu valsts pieniem.

Zelta piena lates sastāvā bez tumerika tradicionāli ir mandeļu un/vai rīsu piens, ingvers, kanēlis, melnie pipari un kāds saldinātājs, visbiežāk agaves sīrups vai medus. Zelta piena lati varat nobaudīt arī The Beginnings. Tā ir lielisks rudens un ziemas dzēriens, kas nevien sasildīs, bet arī aktivizēs jūsu imūnsistēmu.

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!