Ēdienu piegāde Rīgā caur app Wolt un wolt.com!

Ēdieni, kas vairo tavu libido un ļaus sasniegt jaunas baudas virsotnes

IMG_5101

Ikdienas steigā un darba stresa rezultātā daudzi no mums sastopas ar nepatīkamu problēmu – samazinās libido, zūd kaisle un iekāre pēc tuvības. Taču to ir iespējams risināt ar īpašiem ēdieniem, kas veicina libido pieaugumu. Turklāt, ņemot vērā, ka visu mīlētāju diena ir pavisam tuvu, ir vērts apdomāt, kā radīt ne vien juteklisku gaisotni romantiskam vakaram, bet arī kaislīgam tā turpinājumam.

Vārds “afrodīziji” ir atvasināts no mīlas dievietes Afrodītes, un valda uzskats, ka tie liek kaislei uzdzirkstīt un veicina seksuālo iekāri. Tas var būt saistāms gan ar īpašu un juteklisku aromātu, gan ar bagātīgu minerālvielu un vitamīnu buķeti vai savdabīgu izskatu, kas liek raisīties izdomai.

Apskatot tuvāk afrodīzijus un to maģisko spēku, atklājas, ka tie tiek nodalīti divās grupās. Pie pirmajiem būtu pieskaitāmi klasiskie, kuru tipiskās iezīmes ir paātrināta asinsrite, stimulēta dziedzeru darbība un spēja paildzināt mīlēšanos. Šī saraksta augšgalā noteikti atrodama maka, muskatrieksts, safrāns, žeņšeņs, ingvers un krustnagliņas.

Pie otrās grupas jeb impresionajiem pieskaitāma tumšā šokolāde un kakao, avokado, citrusi un ciedru rieksti, kas paaugstina jūtību, stimulē erogēnās zonas, raisa kaisles pilnas emocijas un veicina seksuālās vēlmes. Apskatīsim katru no libido veicinošajiem ēdieniem tuvāk.

1. Makas sakne

Ne bez iemesla maka sakne tiek uzskatīta par dabas viagru. Lietota gadsimtiem ilgi kā viena no spēcīgākajām dabiskā libido uzlabotājām, maka sakne spēj pastiprināt seksuālo sniegumu. Pētījumi pierādījuši tās spēju:

 • Sniegt enerģijas pieplūdumu
 • Veicināt auglību
 • Paaugstināt libido
 • Balansēt dzimumhormonu ražošanu
 • Palielināt izturību gan pret ikdienas stresu un pārdzīvojumiem, gan iekāres pilnajos momentos

Jāpiemin, ka tā satur daudz vērtīgu minerālvielu, piemēram, kalciju, kāliju, dzelzi, magniju, fosforu un cinku, kā arī vairāk nekā 20 nepieciešamās taukskābes, šķiedrvielas, ogļhidrātus, proteīnus un aminoskābes. Izklausās pēc uzvaras gājiena kombinācijas abu dzimumu pārstāvjiem, vai ne tā? Turklāt ir vērts apdomāt par tās iekļaušanu savā ēdienkartē, piemēram, iesākot rītu ar smūtiju vai musli, kam pievienota maka. Ja nezini, kur to meklēt, The Beginnings šajā jautājumā tev var palīdzēt.

libido

Foto: Amalija Andersone

2. Kakao un tumšā šokolāde

Kakao un tumšā šokolāde ir atpazīstami ar savām spējām veicināt mīlestības un rūpju izjūtas. Runā, ka kakao liek maigumam un laimes izjūtām uzplaukt vēl košāk. Galvenokārt, tas ir pateicoties diviem ķīmiskajiem elementiem cilvēka smadzenēs, kas ir iesaistīti seksuālu izjūtu atmodināšanā un ir saistīti ar amfetamīnu. Tas tiek ražots smadzenēs, kad cilvēks atrodas iemīlēšanās stadijā.

Protams, svarīgi ir, lai kakao un tumšā šokolāde ir augstas kvalitātes, un te var nākt talkā The Beginnings neatkarīgi no tā, vai nolemsi izmantot kakao pulveri, tā pupiņas vai arī izvēlēsies deserta pagatavošanu uzticēt The Beginnings prasmīgajām rokā.

Tomēr, ja nolemsi par labu deserta gatavošanai intīmākā gaisotnē ar mīļoto cilvēku, smelies iedvesmu šokolādes receptei no The Beginnings.

libido

3. Muskatrieksts

Pievieno asumiņu intīmajai dzīvei ar muskatriekstu. Tā ir aromātiska garšviela un viagra sievietēm. Muskatrieksts ir saldeni smaržojoša garšviela, kas jau sen tikusi izmantota indiešu kultūrā kā populārs libido uzlabotājs. Muskatrieksts spēj:

 • Radīt efektu, kas līdzinās vieglam reibumam
 • Pacilātu un atraisītu garastāvokli
 • Uzlabot miega kvalitāti

Tā spēcīgās smaržas un garšas dēļ to ieteicams pievienot kūkām vai kādiem citiem desertiem, kā arī ir vērts izmēģināt to kopā ar rīta kafiju. Salīdzinot tā radīto efektu ar tādu pašu devu krustnagliņu, muskatrieksts parādīja lielāku potences pieaugumu arī vīriešiem. Vai tas skan pietiekami vilinoši, lai raisītu vēlmi to izmēģināt?

4. Žeņšeņs

Pētot afrodīzijus, vairāki augu produkti tajos pamanāmi izcēlās, tostarp žeņšeņs. Tas jau gadu tūkstošiem ir ticis izmantots ķīniešu un korejiešu medicīnā. Atklāts, ka tas atstāj pozitīvu ietekmi uz abu dzimumu pārstāvjiem.

Pie ženšeņa sniegtajiem efektiem jāpiemin:

 • Spēja uzlabot garastāvokli
 • Vienmērīgs muskuļu atslābums
 • Enerģijas pieplūdums

Kaisles pilniem momentiem tas ir tieši nepieciešams, vai ne tā? Turklāt ženšeņam piemīt tonizējoša iedarbība, kas var rosināt seksuālo apetīti. Latvijā par tā līdziniekiem varētu uzskatīt ķiplokus un sīpolus, kas, lai gan varētu biedēt ar spēcīgo smaržu, tomēr spēj vairot izturību pat viskaislīgākajos dzīves brīžos un mīlēšanās maratonā.

libido

5. Safrāns

Viens no pasaulē dārgākajiem afrodīzijiem ir safrāns. Tas tiek iegūts no safrāna krokusa, un, lai iegūtu tik vien kā 50 gramus, ir nepieciešams novākt aptuveni 6000 ziedus. Šī garšviela tiek plaši izmantota Vidusjūras krasta un Tuvo Austrumu apvidū gan pamatēdienu, gan desertu pagatavošanā. Lai gan safrāns ir pazīstams kā viena no pasaules dārgākajām garšvielām, ir pierādīts, ka tas raisa iekāri un paaugstina libido, stimulējot nervu šūnas un erogēnās zonas. Ja plānojat kur ceļot, to noteikti der nobaudīt spāņu, meksikāņu vai indiešu virtuvē.

libido

6. Avokado

Avokado ir tik krēmīgs un tajā pašā laikā maigs, ka liks gavilēt ne tikai tavām garšas kārpiņām, bet arī visam ķermenim. Avokado satur minerālvielas, nepiesātinātās taukskābes un vitamīnu B6, kas ilgāk palīdz uzturēt augstāku enerģijas un libido līmeni. Kā būtu ar gabaliņu The Beginnings bezgrēka avokado kūku desertā?

Tomēr, ja šķiet, ka diena ir saldu izjūtu un garšu piesātināta, The Beginnings iedvesmo pamata maltītei ar avokado krēmu, kurai receptes ideju vari smelties šeit.

libido

Ir tik daudz augu valsts produkti, kas ķermenim var sniegt plašu klāstu priekšrocību, uzlabojot gan pašsajūtu, gan spēcīgāk izjūtot  baudu. Cerams, ka nu esi smēlies idejas kā piešķirt jaunas garšas gan maltītei kopā ar mīļoto, gan aktivitātēm pēc tas. Tāpēc pirms iekarst vakara aktīvākajai daļai, dodaties apmierināt savas garšas kārpiņas virtuvē, kļūstiet rotaļīgi un pikanti!

Ja nu tomēr virtuves plauktā kas trūkst, lai sasniegtu pilnīgas baudas virsotnes, vienmēr būsiet silti gaidīti The Beginnings restorānos, lai iegādātos trūkstošo sastāvdaļu vai lai nobaudītu pasakainu maltīti un ļautos pilnai burvībai mierā un bez steigas. Turklāt nepalaid garām īpašo Valentīndienas piedāvājumu The Beginnings restorānos un rezervē galdiņu jau tagad, padarot šo vakaru īpašu!

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!