AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

Ēdiens No Nākotnes – Beyond Meat Jaunumi The Beginnings Restorānā

Jaunie ēdieni-82

Beyond Meat ir kas vairāk par gaļas alternatīvu. Izjustās emocijas un garšas tiecas tālāk, nekā ierasts. Pieprasījums pēc tiem pasaulē un mūsu restorānā aug ar uzviju, tāpēc esam parūpējušies par jauniem Beyond Meat ēdieniem: wrapu, pastu ar Boloņas mērci un cīsiņu.

Kas slēpjas aiz Beyond Meat trakuma? Šis produkts ir pirmā īstā augu valsts gaļa, kas izskatās, garšo, tiek gatavoa un sniedz sāta sajūtu gluži tā pat kā gaļa. The Beginnings restorānā Beyond Meat burgers ir iecienītākais burgers no tā pirmās dienas. Pārsteidzoši, ka ārzemju veikalos, tie atrodas tieši kopā ar tradicionāliem gaļas produktiem. Produkta auditorija ir krietni plašāka par vegāniem. Tas ir visiem, kam rūp sava veselība un vides jautājumi.

The Beginnings Beyond Meat ēdieni nesatur laktozi. Ēdieni ir 100% augu valsts, tie ir vērtīgs proteīna avots, kā arī satur dzelzi, antioksidantus, vitamīnus B6 un B12 un Omega3 taukskābes.

Izbaudi Beyond Meat pasauli – iepazīsties un nāc nobaudīt!

1. Cīsiņš ar zaļajiem zirnīšiem un riekstu krējuma-sinepju mērci

Kā pirmais no gardajiem jaunumiem ir proteīniem un uzturvielām bagātais Beyond Meat cīsiņš. To lieliski papildina ekstravagantā riekstu krējuma-sinepju mērcīte un zaļie zirnīši ar dārzeņiem. Palutini savas garšu kārpiņas ar priekšlaicīgu vasaras piknika dvesmu!

Beyond Meat cīsiņš ar zaļajiem zirnīšiem un riekstu krējuma-sinepju mērci.

2. Kurkumas wraps ar Beyond Meat un sīpolu marmelādi

Mūsu šefpavārs izveidojis pavisam jaunu, pārsteidzoši gardu ēdienu – kurkumas wrapu ar Beyond Meat. Wrapu lieliski papildina gardā sīpolu marmelāde, kraukšķīgi svaigi dārzenīši un krēmīgā riekstu mērce. Pārsteidz sevi ar šo gardo un sulīgo wrapu!

Kurkumas wraps ar Beyond Meat un sīpolu marmelādi.

3. Griķu pasta ar Beyond Meat Boloņas mērci un riekstu parmezānu

Izsmalcinātākai maltītei esam sagatavojuši uzturvielām bagātu griķu pastu ar autentisku Beyond Meat Boloņas mērci un riekstu parmezānu. Sagaršo Itāliju un pārsteidz sevi ar patiesām itāļu emocijām, kas valda ielās patīkamos, siltos vakaros. Šis 100% augu valsts ēdiens noteikti pārsteigs ikvienu gardēdi!

Beyond Meat

Griķu pasta ar Beyond Meat Boloņas mērci un riekstu parmezānu.

4. Burgers ar sinepju mērci un sīpolu marmelādi

Mūsu klientu visu laiku mīļākais burgers. Tajā Beyond Meat lieliski papildināts ar  īpašu sinepju mērci gastranomiskai baudai, sīpolu marmelādi un marinētiem gurķiem neatkārtojamai tekstūru kombinācijai, kā arī salātlapām un tomātu šķēlītēm svaigumam.

Beyond Meat burgers

Beyond Meat burgers ar sinepju mērci un sīpolu marmelādi.

Beyond Meat ēdieni The Beginnings restorānā tevi jau gaida! Tie noteikti patīkami pārsteigs ikvienu gardēdi, arī tos, kuriem ir grūti atteikties no gaļas. Ēdieni sniegs patiesu sāta sajūtu, kā arī nodrošinās organismu ar nepieciešamajām uzturvielām. Emocijas tieksies tālāk par jebkuras citas maltītes sniegtajām!

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!