AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

Nākotnes proteīns – augu valsts gaļa jau ir klāt, iepazīsties ar Beyond Meat burgers

Beyond-burg

Beyond Meat par saviem burgeriem saka, ka tie ir pirmais īstais augu valsts burgers, kas garšo, gatavojās un sniedz tās pašas sajūtas, kā tradiconālais liellopu gaļas burgers.

Spriežot pēc tā kā uz to reaģē  klienti Latvijā un visā pasaulē, Losandželosā bāzētais ražotājs nav melojis. The Beginnings restorānā tas ir iecienītākais burgers no pirmās dienas. ASV vairākas lielās ātrās ēdināšanas ķēdes ir apstiprinājuši tā iekļaušanu savā ēdienkartē

ASV bāzētā kompānija 2019.gada aprīlī izlaida savas akcijas publiskajā piedāvājumā (IPO),  pirmo stundu laikā pieprasījums pēc akcijām to cenu pacēla par 160%, kas lielākais pirmās dienas akciju cenas pieaugums pēdējos 20 gados.

Interesanti, ka lielveikalos ASV Beyond Meat produkti tiek pārdoti līdzās tradicionālajai gaļai – gaļas stendā. Tie neatrodas vegānu, veselīgo produktu vai līdzīgos stendos kā varētu sagaidīt, bet tieši kopā ar tradicionāliem gaļas produktiem – garšas un uzturvērtības ziņā tas ir līdzīgs produkts un tad kāpēc tam neatrasties šajos plauktos.

Atšķirība no gaļas, Beyond Meat ir no augu valsts sastāvdaļām ar daudz draudzīgāku ietekmi uz vidi – šī iemesla dēļ saukta arī par gaļas 2.0 versiju. Tā ir gaļas versija par ko noteikti priecāsies vegāni, bet Beyond Meat auditorija ir krietni plašāka – visiem kam rūp sava veselība un vides jautājumi.

Kas ir tik īpašs Beyond Meat produktos? 

Atšķirībā no agrākajiem mēģinājumiem izveidot augu valsts gaļu, Beyond Meat labratorijās ir patiesi izdevies radīt ko tādu, kas patiesi ir līdzvērtīgs garšas, tekstūras un sajūtu veidā kā gaļa. Izstādēs, degustācijās, kur Beyond Meat produkti tiek piedāvāti garšošanai, interese un drūzmēšanās ir liela un atsauksmes ļoti pozitīvas.

Beyond Meat vēlas padarīt dzīvnieku valsts proteīnu par nevajadzīgu piedāvājot augu valsts burgeri, kas sniedz tās pašas sajūtas kā īsta liellopu gaļa. Līdz ar to risinot  pieaugošās problēmas kas saistītas ar cilvēku veselību, klimata maiņu, dabas resursu izzušanu un dzīvnieku labklājību kā cēlonis ir milzīgais dzīvnieku valsts gaļas patēriņš.

Beyond Meat burgers

Kurš ir teicis, ka gaļai obligāti jānāk no dzīvniekiem?

Gaļa galvenokārt sastāv no četriem pamatblokiem, kas ir olbaltumvielas, tauki, minerālvielas un ūdens. Šīs sastāvdaļas nav unikālas un gaļa nav vienīgais to avots. Augu valstī visas šīs sastāvdaļas ir, pie tam daudz.

Beyond Meat izceļ šos pašus 4 pamatblokus, lai radītu jauna veida 2.0 gaļu, bez nepieciešamības mainīt tās garšu vai tekstūru.

Kas tad īsti slēpjas šajā kotletē, kas izskatās, tiek gatavota un sniedz sāta sajūtu gluži kā gaļa?

Beyond Meat kotlete ir bez ĢMO, sojas un glutēna. Tas satur 20 gramus olbaltumvielu, kas galvenokārt nāk no zirņiem. Kā arī tā sastāvā ir ūdens, biešu sula krāsai un citas konsistenci veidojošas ģenētiski nemodificētas sastāvdaļas.

Līdzās olbaltumvielām burgers satur arī  dzelzi, antioksidantus, vitamīnus B6 un B12 un Omega3 taukskābes.

Ražojot burgerus tiek izmantota speciāli pielāgota karsēšanas, atdzesēšanas un spiediena tehnika, lai iegūtu īpašo, gaļai līdzīgu struktūru. Tā, apvienojumā ar speciāli izvēlētām sastāvdaļām, sniedz iespēju baudīt Beyond Meat piedāvāto pilnīgo garšas un tekstūras buķeti.

Beyond Meat burgers

Beyond Meat burgers ienāk The Beginnings klāstā

The Beginnings piedāvātā Beyond Meat burgera sastāvā ir atrodams Beyond Meat plācenis, salātlapas, īpašā sinepju mērce, The Beginnings sīpolu marmelāde, tomāts un marinēts gurķis. Burgers sniegs sāta sajūtu, kā arī nodrošinās organismu ar nepieciešamajām uzturvielām. Piedevām, vai zināji, ka tas nodrošinās tavu ķermeni ar vairāk kā 50% dzelzs no ieteicamās dienas normas? Turklāt šis burgers ir lielisks šķiedrvielu avots. Beyond Meat burgers sniegs bagātīgu garšu baudījumu un radīs vēlmi to nobaudīt atkārtoti. Ja šis unikālais burgers tevi ieintriģēja, tad domājams, ka šīs sulīgās maltītes baudīšanu nav iemeslu atlikt! 🍴

P.S. The Beginnings restorāni ir vienīgā vieta Latvijā, kas sniedz iespēju nobaudīt šo nostāstiem apvīto un pēc gaļas garšojošo veģetāro kotleti. Vai Beyond Meat burgers tevi ir iekārdinājis un esi jau ceļā pēc tā?

Beyond Meat burgers

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!