AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

Nākotnes proteīns – augu valsts gaļa jau ir klāt, iepazīsties ar Beyond Meat burgeru

Beyond-burg
Kurš teica, ka gaļai obligāti jānāk no dzīvniekiem? Beyond Meat par saviem burgeriem saka, ka tie ir pirmais īstais augu valsts burgers, kas garšo, gatavojas un sniedz tādas pašas sajūtas kā tradiconāls liellopu gaļas burgers.

Spriežot pēc klientu pozitīvās reakcjas un strauji augošā pieprasījuma Latvijā un visā pasaulē, Losandželosā bāzētais ražotājs nav melojis. The Beginnings restorānā tas ir iecienītākais burgers no pirmās dienas. ASV lielākās ātrās ēdināšanas ķēdes jau ir iekļāvušas šo burgeru savā ēdienkartē. Tas kļūst arvien populārāks arī fast food restorānos Eiropā.

ASV bāzētā kompānija 2019. gada aprīlī izlaida savas akcijas publiskajā piedāvājumā (IPO),  pirmo stundu laikā pieprasījums pēc akcijām to cenu pacēla par 160%, kas ir lielākais pirmās dienas akciju cenas pieaugums pēdējos 20 gados.

Interesanti, ka lielveikalos ASV Beyond Meat produkti tiek pārdoti līdzās tradicionālajai gaļai – gaļas stendā. Tie neatrodas vegānu, veģetāriešu, veselīgo produktu vai citos līdzīgos stendos, kā to varētu sagaidīt, bet gan tieši kopā ar tradicionāliem gaļas produktiem – garšas un uzturvērtības ziņā tas ir līdzīgs produkts. Kāpēc tam neatrasties šajos plauktos?

Beyond Meat ir pagatavots 100% no augu valsts sastāvdaļām, tāpēc tam ir daudz, daudz draudzīgāka ietekme uz apkārtējo vidi. Šī iemesla dēļ produkts tiek saukts par gaļas 2.0 versiju. Tā ir gaļas versija, par ko noteikti priecāsies vegāni un veģetārieši, īpaši ja šādas garšas nianses asociējas ar nostalģiskām atmiņām un emocijām, taču Beyond Meat auditorija ir krietni plašāka – tas ir izstrādāts visiem, kam rūp sava veselība un apkārtējās vides jautājumi.

Kas ir tik īpašs Beyond Meat produktos? 

Beyond Meat labratorijām ir izdevies radīt gaļai patiesi līdzvērtīgu garšas, tekstūras un sajūtu kombināciju. Izstādēs, degustācijās, kur Beyond Meat produkti tiek piedāvāti nogaršošanai, interese un drūzmēšanās ir liela un atsauksmes ir ļoti pozitīvas.

Beyond Meat vēlas padarīt dzīvnieku valsts proteīnu par viegli aizstājamu, piedāvājot augu valsts burgeru, kas sniedz tās pašas sajūtas kā īsta liellopu gaļa. Beyond Meat produkti ir viens solis tuvāk risinājumam pieaugošajām veselības, klimata pārmaiņu, dabas resursu izzušanas un dzīvnieku labklājības problēmām, kuru galvenais cēlonis ir milzīgais un pārmērīgais dzīvnieku valsts gaļas patēriņš.

Beyond Meat burgers

Vai gaļai obligāti jānāk no dzīvniekiem?

Gaļa galvenokārt sastāv no pieciem pamatblokiem, kas ir proteīni, tauki, minerālvielas, ogļhidrāti un ūdens. Šīs sastāvdaļas nav unikālas un gaļa nav vienīgais to avots. Visi šie pamatbloki viegli atrodami arī augu valsts produktos.

Beyond Meat produkts veidots balstoties uz šīm pašām piecām sastāvdaļām, lai radītu jauna veida, gardu, sulīgu, uz pannas čurkstošu 2.0 gaļu, īpaši nemainot tās garšu vai tekstūru.

Kas tad īsti ir šajā kotletē, kas izskatās, tiek gatavota un sniedz sāta sajūtu gluži tā pat kā gaļa?

Šis burgers satur 20 gramus olbaltumvielu, kas galvenokārt nāk no zirņiem, mung un fava pupiņām, un rīsiem. Dažādie proteīni kopā nodrošina bagātīgāku olbaltumvielu saturu. Galvenie taukvielu avoti šajā burgerā ir kokosriekstu un kakao eļļas. Tās, starp citu, nodrošina ne tikai pilnvētīgu barības vielu kombināciju, bet arī sulīgu tekstūru, garšu un patīkamo čurkstēšanu uz pannas. Burgera tekstūrai, tā pat kā tradicionālai gaļai, svarīgi ogļhidrāti, kas ir arī nepieciešami mūsu organismam.

Līdzās olbaltumvielām, taukvielām un ogļhidrātiem, burgers satur arī dažādas minerālvielas kā kalciju, dzelzi, vitamīnus B6 un B12, kā arī Omega3 taukskābes – barības vielas, ko sagaidām no ikvienas gaļas. Arī garšai un krāsai izmantotas tikai dabiskas sastāvdaļas kā, piemēram, biešu sula un ābolu ekstrakts. Beyond Meat kotlete nesatur ģenētiski modificētus organismus, sojas produktus un glutēnu.

Ražojot burgerus tiek izmantota speciāli pielāgota karsēšanas, atdzesēšanas un spiediena maiņas tehnika, lai iegūtu īpašo, gaļai līdzīgu struktūru. Tā, apvienojumā ar speciāli izvēlētām sastāvdaļām, sniedz iespēju baudīt Beyond Meat piedāvāto pilnīgo garšas un tekstūras buķeti.

Beyond Meat burgers

Beyond Meat ir pagatavots no 100% augu valsts sastāvdaļām, taču garšas un uzturvērtības ziņā tas ir ļoti līdzīgs produkts gaļai.

Beyond Meat burgers The Beginnings klāstā

The Beginnings piedāvātā Beyond Meat burgerā ir Beyond Meat plācenis, svaigs tomats un salātlapas, kraukšķīgs marinētais gurķis, īpašā sinepju mērce un The Beginnings sīpolu marmelāde sulīgai tekstūrai. Burgers sniegs patiesu sāta sajūtu, kā arī nodrošinās organismu ar nepieciešamajām uzturvielām. Vai zināji, ka tas nodrošinās tavu ķermeni ar vairāk nekā 50% no ieteicamās dzelzs dienas devas? Turklāt pilngraudu maizītēs šis burgers ir lielisks šķiedrvielu avots. Beyond Meat burgers sniegs bagātīgu garšu baudījumu un radīs vēlmi to nobaudīt atkārtoti. Ja šis unikālais burgers tevi ieintriģēja, tad domājams, ka šīs sulīgās maltītes baudīšanu nav iemesla atlikt! ?

Beyond meat iekļauts arī dažos sezonālajos šefpavāra īpašā piedāvājuma ēdienos, kas piepildīti nostalģiskām sajūtām, pasakainām noskaņām un garšu niansēm. Pašlaik mūsu restorānā vari nobaudīt ne tikai Beyond Meat kotleti, bet arī jauno gardo cīsiņu.

P.S. The Beginnings restorāni ir vienīgā vieta Latvijā, kas sniedz iespēju nobaudīt šo nostāstiem apvīto un pēc gaļas garšojošo veģetāro gaļu. Vai Beyond Meat burgers tevi ir iekārdinājis un esi jau ceļā pēc tā?

Beyond Meat burgers

Beyond Meat burgers The Beginnings restorānā.

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!