AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

The BeginningsBanketi

The Beginnings bezgrēka uzkodas tavām viesībām vai banketam – vēl līdz šim nepieredzēts vizuālais, garšu un tekstūru ceļojums izsmalcinātu augu valsts ēdienu pasaulē!

Mūsu šefpavārs ir savienojis ēdienu garšu nianses, tekstūras, krāsas un smaržas un izveidojis tādas uzkodas, kā kumelīšu ikri, dzērveņu frappe, wasabi marcipāns, saldā kartupeļa nageti un ne tikai. 

Liekot uzsvaru uz veselīgu ēšanu un augu valsts produktiem, The Beginnings uzkodas ir 100% dabiskas, bez pārtikas piedevām un gatavotas no augu valsts pilnproduktiem.

Visas uzkodas ir piemērotas arī veģetāriešiem, vegāniem un cilvēkiem ar laktozes nepanesamību. Vairākas no uzkodām ir piemērotas svaigēdājiem un cilvēkiem ar glutēna nepanesamību.

Ja tu vēlies sev un saviem viesiem sniegt nepieredzētu un neaizmirstamu garšas baudījumu, pasūti The Beginnings ekskluzīvās uzkodas!

Tās ir lielisks papildinājums jebkāda veida ballītei vai pasākumam – banketam, kāzām, dzimšanas dienas svinībām, darba ballei vai vienkaršai atpūtai ar draugiem.

Uzkodu pasūtīšana:

– 24400370

info@thebeginningsrestorani.lv

 

bezgreka uzkodas

bankets the beginnings

bankets the beginnings

bankets the beginnings

 

Mūsu klienti: