AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

7 Veselīga Dzīvesveida Abonējamās Kastes Sevis un Tuvinieku Lutināšanai

lll

Abonējamās kastes (subscription boxes) ir jauns trends ASV un nu jau arī Eiropā. Tās ir abonējamas paciņas ar noteiktas kategorijas produktiem, kas tiek piegādātas uz mājām ik pēc noteikta laika perioda. Šajā bloga rakstā, esam apkopojuši 7 abonēšanas kastes, kas ļaus palutināt sevi un motivēs dzīvot veselīgāk.

Šīs kastes ir arī lieliska dāvana kādam, kuru mīli. Mūsu izvēlētās veselīgā dzīvesveida paciņas palīdzēs dzīvot veselīgi un sasniegt mērķus ilgtermiņā. Tās būs lielisks atgādinājums sportot, ēst veselīgi un parūpēties par savu garīgo labsajūtu. Paciņas piegāde ir labs palīgs jauna paraduma izveidei.

Mūsdienās ir pieejamas ļoti daudz dažādas abonējamās paciņas, tāpēc vēlamies dalīties ar mūsu iecienītākajām, lai ietaupītu jūsu laiku meklējumos.

1. Teabox

Pazīsti kādu, kas katru dienu sāk ar tēju vai labprāt iedzer tasi kopā ar kādu našķi katrā pārtraukumā vai pirms gulētiešanas? Kāds, kuru mīli vai par ko rūpējies? Varbūt tu pats? Lai vai kā, šī persona noteikti ir pelnījusi Teaboxpiecu tēju izlasi katru mēnesi. Paciņā iekļautas arī skaistas kartiņas, grāmatzīmes, augu un puķu sēklas un citas mazas dāvaniņas, kas nesīs prieku.

Veselīga Dzīvesveida Abonējamās Kastes

Teabox nodrošinās ar kvalitatīvu un gardu tēju un pārsteigs ar jaukām dāvaniņām.

Foto kredīts

2. Goddess Provisions

Šī pasakaini skaistā paciņa no Goddess Provisions būs perfekta ikmēneša bauda kādam, kas vēlas būt saskaņā ar savu iekšējo dievišķo sievišķību un garīgi attīstīties. Katra ikmēneša paciņa iekļauj atšķirīgu kristālu vai akmeni, aromterapijas preces, superfood uzkodas un tējas, aptiekas skaistumkopšanas produktus un garīgās pašizaugsmes līdzekļus. Vai šis piedāvājums varētu būt vēl labāks? Goddess Provisions iestāda koku par katru pārdoto paciņu.

Veselīga Dzīvesveida Abonējamās Kastes

Parūpējies par sevi un mīļajiem gan fiziski, gan garīgi ar Goddess Provisions ikmēneša paciņu.

Foto kredīts

 3. Kinder Beauty Box

Atklāj jaunus kosmētikas produktus un ražotājus katru mēnesi ar skaisto Kinder Beauty kasti. Paciņās iekļauti ādas un matu kopšanas līdzekļi, kosmētikas produkti un aksesuāri, kuri nav testēti uz dzīvniekiem un kuru izgatavošanā izmantotas tikai augu valsts sastāvdaļas. Daļa no pārdošanas ieņēmumiem tiek ziedota dzīvnieku aizsardzības un dabas katastrofu mazināšanas pasākumiem. Tik brīnišķīgi, ka izklausās pēc sapņa…

Veselīga Dzīvesveida Abonējamās Kastes

Jauni cruelty-free ādas un matu kopšanas līdzekļi bez dzīvnieku valsts izcelsmes sastāvdaļām uz tava sliekšņa katru mēnesi.

Foto kredīts

4. Madara Cosmetics INSIDER Box

Vēlies pārsteigt kādu, kas novērtē labus sejas, ķermeņa un matu kopšanas līdzekļus, bet vēlas produktus kārtīgi pārbaudīt?  Vai varbūt kādu, kas vēlas jaunākos produktus un trendus izmēģīnāt pirmais? Pēc šādas abonējamās kastes nav jāmeklē tālu! Mūsu pašu Madara Cosmetics ir izveidojusi INSIDER Box. Tā tiek piegādāta divas reizes gadā un iekļauj tikai pašus jaunākos, pārdošanā vēl neesošus produktus. Insideri saņem arī dažādas īpašas privilēģijas un pārsteigumus.

Veselīga Dzīvesveida Abonējamās Kastes

Izmēģini pavisam jaunus kosmētikas produktus un iejūties eksperta lomā ar Madara Cosmetics INSIDER paciņām.

Foto Kredīts

5. Book Of The Month Club

Dāvā kādam prieku, ko nes laba grāmata, vai nepaliec bez lasāmvielas pats. Book Of The Month abonējamā kaste katru mēnesi piedāvā piecas jaunas, interesantas un aktuālas grāmatas, no kurām vienu varēsi izvēlēties saņemt.

Veselīga Dzīvesveida Abonējamās Kastes

Abonējamās kastes sniedz baudu ne tikai ķermenim, bet arī prātam. Book Of The Month Club parūpēsies par jaunu lasāmvielu ik mēnesi.

Foto kredīts

6. My Athlete Box

Šī ikmēneša paciņa ir izveidota lai motivētu sievietes dzīvot veselīgākMy Athlete Boks katru mēnesi pārsteigs ar fitnesa aprīkojumu, sporta apģērbu, veselīgām pirms un pēc treniņa uzkodām un citām noderīgām lietām, kas palīdzēs mūsdienu steidzīgajai un aizņemtajai sievietei sasniegt savus mērķus un pilnvērtīgi parūpēties par sevi un savu labsajūtu.

Veselīga Dzīvesveida Abonējamās Kastes

My Athlete abonējamās kastes palīdzēs sasniegt mērķus un trenēties regulāri.

Foto kredīts

7. Alo Moves

Mīli sevi un palīdzi to darīt arī saviem mīļajiem. Alo Moves piedāvā piekļuvi bezgalīgi daudz dažādām jogas, fitnesa un meditācijas video nodarbībām treniņiem mājās kopā ar ekspertiem no visas pasaules. Alomoves būs lielisks motivētājs apgūt jaunas prasmes, regulāri trenēties un sasniegt mērķus.

Trenē ķermeni un atbrīvo prātu ar Alomoves.

Foto kredīts

Sasniedz savus ilgtermiņa mērķus un izveido jaunus veselīgus un labus ieradumus, izmantojot abonējamās kastes. Vai varbūt iepriecini kādu, kurš jau sen sapņo par jauna veselīga ieraduma iekļaušanu ikdienā un dzīvesveida uzlabošanu… Atcerieties, ka šīs paciņas ir lieliska dāvanu ideja.

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!