AKCIJA! Atlaides līdz 30% dabiskajiem The Beginnings produktiem!

4 Jauni Un Veselīgi Ēdieni The Beginnings Restorānos!

Veselīgi ēdieni

Augustu esam sagaidījuši ar mums un jums priecīgām ziņām – esam sagatavojuši vēl 4 gardus un veselīgus ēdienus, kurus jau vari atrast mūsu ēdienkartē! Jaunie The Beginnings restorānu ēdieni ir krāsaini, garšām bagāti un dažādu sezonu noskaņās. Turklāt visi jaunie ēdieni nesatur glutēnu un ir 100% augu valsts.

Vasarīgākai maltītei esam radījuši svaigos pavasara rullīšus un bazilika-spinātu nūdeles. Bet rudenīgākai noskaņai nāc un nobaudi nūdeles ar gaileņu mērci vai sarkano kariju. Ja lasi šo rakstu ar tukšu vēderu, brīdinām – tālāk sekos sulīgas bildes un gardas jauno ēdienu nianses.

veselīgi ēdieni

Jaunie un veselīgie The Beginnings restorānu ēdieni

Sarkanā karija nūdeles

Ja vēlies ko pikantāku un ar garšām spēcīgāku, esam sagatavojuši sarkanā karija nūdeles tieši tavai gaumei. Šīs maltītes pamatā ir rīsu nūdeles un taizemiešu sarkanais karijs. Sarkanais karijs ēdienreizei dod austrumnieciskas noskaņas, padarot maltīti interesantu un pavisam atšķirīgu no ierastā.

Šī maltīte dos baudu gan to ēdot, gan pēc tās. Sāta sajūta saglabāsies ilgi un varēsi būt drošs, ka neko ķermenim sliktu apēdis nebūsi. Maltīte satur tikai 303 cal, kas atstāj vietu vēl nobaudīt mūsu bezgrēka konditorejas gardumus desertā.

veselīgi ēdieni

Sarkanā karija rīsu nūdeles

Rīsu nūdeles ar gaileņu mērci

Kas vasarā un rudenī ir skaistāks, ja ne brīvdienās no rītiem braukt uz mežu pasēņot un pusdienās gatavot svaigu gaileņu mērci? Klasiski galeņu mērci gatavo ar krējumu, bet mēs tam esam atraduši lielisku augu valsts alternatīvu – krēmīgu kokosriekstu pienu.

Rīsu nūdeles ar gaileņu mērci  ir ne tikai gardas un veselīgas, bet ir arī lielisks veids, kā sagaidīt rudeni! Šajā maltītē ir iekļautas svaigas gailenes, kuras satur vairākas neaizstajamas aminoskābes. Aminoskābes mūsu ķermeņos ne tikai, veicina muskuļu masas pieaugumu, bet arī tauku rezervju samazināšanos.

veselīgi ēdieni

Rīsu nūdeles ar gaileņu mērci

Rīsu nūdeles ar baziliku un spinātiem

Kā jau noskaidrojām, vasara skrien vēja spārniem, tapēc esam papildinājuši ēdienkarti ar vēl vienu maltīti, kas ļaus uzkavēties vasarā nedaudz ilgāk – rīsu nūdeles ar baziliku un spinātiem. Baziliks un spināti šai maltītei dod svaigu garšu, kas būs kā minūte atelpas ikdienas stresā.

Baziliks ar spinātiem veido lielisku kombināciju, padarot mūsu ēdienkartes jauno maltīti ne tikai skaistu, bet arī bagātu ar garšām un smaržām. Maltīte satur 528 cal, kas patiesi dos sāta sajūtu, līdz pat nākamajai ēdienreizei.

Vai zināji, ka spinati ir vērtīgs vitamīna K avots? Vitamīns K ir vajadzīgs, kauliem, tas palīdz ražot proteīnu, kas palīdz uzturēt mūsu kaulus stiprus un veselus. Šī maltīte ir arī lielisks Omega 3 avots, kas samazina sirds un asinsvadu slimības risku.

veselīgi ēdieni

Rīsu nūdeles ar baziliku un spinātiem

Pavasara rullīši ar burkānu pesto

Pavasara rullīši pavisam noteikti ir mūsu krāsainakais jaunums. Tie ir pildīti ne tikai ar krāsainiem, svaigiem dārzeņiem, bet ir papildināti ar krēmīgu burkānu pesto. Pavasara rullīšos ir burkāni, tomāti, gurķi, paprika un vēl daudz citi gardumi.

Ņemot vērā, ka svaigie rullīšī ir pildīti ar dārzeņiem, tie satur daudz vitamīnus, kuri ir svarīgi ne tikai bērnu attīstībai, bet arī pareizai ķermena darbībai pieaugušajiem. Burkāni, kas rullīšos ir ne tikai kā svaigs dārzenis, bet arī kā pesto, ir lielisks šķiedrvielu avots. Šķiedrvielas nodrošina sāta sajūtu un palīdz izvadīt nevēlamās vielas, kas nonakušas ķermenī.

Jaunajos svaigajos rullīšos nav aizmirsts arī par zaļumiem – rukolu. Rukola satur hlorofilu, kas mūsu ķermeņos attīra asinis un vairo enerģiju. Rullīši, kas ietīti rīspapīrā, ir arī papildināti ar indijas riekstu mērci, kas jaunumam piešķir unikālu garšu. Maltīte sevī satur tikai 377cal un ir lielisks dzelzs avots.

veselīgi ēdieni

Svaigie pavasara rullīši ar burkānu pesto

Vai jau jūties izsalcis? Aicinām tevi paķert kādu draugu aiz rokas un nākt nobaudīt mūsu ēdienkartes jaunumus! Izvēle ir plaša – nūdeles ar gaileņu mērci, baziliku un spinātiem vai sarkano kariju un veselīgie pavasara rullīši. Kurš ir tavs faovrīts? Gaidīsim tev ciemos!

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

, , , , , , , ,

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!