Ēdienu piegāde Rīgā caur app Wolt un wolt.com!

Kur pazuda Raw Garden?

Edienu uzturvertiba

Sveiciens no Raw Garden/The Beginnings. Jā, The Beginnings. Noteikti esat pamanījuši mūsu nosaukuma maiņu. Jauns nosaukums, bet tāds pats kā mūsu produktiem. Iepriekš dzirdējām nelielu apjukumu  vai The Beginnings produkti ir mūsu vai kādi citi, tagad šī saite starp restorāniem un produktiem būs pilnīgi skaidra.

Ir sācies rudens un iespējams vēlaties padarīt veselīgāku savu ēdienkarti un attīrīt organismu no tā rosola kas bija vasarā – festivāli, kāzas, ballītes tas noteikti bija vairāk jautri kā veselīgi.  Iespējams esam nosprauduši fitnesa mērķus, kam nepieciešama atbilstoša ēdienkarte vai vienkārši vēlaties ēst veselīgāk. Mēs esam gatavi Jums tajā palīdzēt.
Kopā ar Stradiņa universitātes uzturspeciālistiem un mūsu pavāriem esam izstrādājuši ēdienu receptes un uzturvērtības visiem mūsu ēdienkartes ēdieniem.

Uzturspeciālisti, dietalogi, fitnesa treneri priecāsies par ēdieniem, ko baudīsiet The Beginnings restorānos,  nebūs vairs minējumu cik kaloriju, cik olbaltuma vai tauku ir konkrētajā ēdienā. 

Īpaši pievērsām uzmanību veidojot ēdienu receptes, lai ēdienos būtu pietiekamā skaitā galvenās uzturvielas, kas var pietrūkt augu valsts uzturā – veģetārā, vegānā vai svaigēšanas (dzelzs, kalcijs, Omega 3, proteīns). Daudzi no mūsu ēdieniem būs īpaši bagāti ar šīm uzturvielām.

Ja skaitat kalorijas, ogļhidrātus, dienas olbaltumu  vai jums īpaši jāseko dzelzij, mūsu ēdieni Jums visu to nodrošinās. Ja neskaitat, tad esat droši, ka šie ēdieni veidoti  sadarbībā ar uzturspeciālistiem, domājot par to uzturvērtību.
Otrkārt, mūsu ēdienkarte kļuvusi ļoti koncentrēta 2 tēmās:

  • burgeri – falafela (lēcu, turku zirņu), tofu, gvakamoles un Barona ielā zivs burgers. Plašāk par burgeriem lasiet šeit 
  • bļodas (kvinojas, spēka, savvaļas rīsu un Barona ielā zivs bļoda). Tā sauktās budha bļodas ir  garšīgas, jo ļoti dažādas un galvenais tas ir lielisks veids kā iegūt augstu uzturvērtību vienā ēdienreizē. Bļodas saturu veido graudaugi, pākšaugi, dārzeņi – svaigi un termiski apstrādāti. Bļodas var papildināt ar tofu un Barona ielā arī ar Omega3 bagātajām zivīm.

Papildus šiem 2 lieliskajiem pamatēdieniem mums ir 3 uzturvielām bagātas zupas – marokāņu lēcu zupa, 3 pupiņu zupa un miso zupa. Īpaši bagātas ar proteīnu, šķiedrvielām un dzelzi.
Gaidīsim Jūs ciemos The Beginnings restorānos!

Izskaties un jūties labi!

Saistītie jaunumi

Padalies ar ziņu!

Nosūti ziņu draugiem!